SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Starcie Marka z Krzysztofem Szeflerem, byłym mężem Ewy

M jak miłość. Starcie Marka z Krzysztofem Szeflerem, byłym mężem Ewy

07.09.2016, godz. 07:37
M jak miłość odcinek 1236, Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak), Krzysztof (Karol Pocheć)
M jak miłość odcinek 1236, Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak), Krzysztof (Karol Pocheć) foto:

Marek (Kacper Kuszewski) Mostowiak kontra Krzysztof Szefler (Karol Pocheć). W 1236 odcinku "M jak miłość" były i obecny mąż Ewy (Dominika Kluźniak) spotkają się po raz pierwszy. Mostowiak będzie załamany i nie zgodzi się na to, by Szefler poznał Antka (Jakub Jankiewicz). Biologiczny ojciec chłopca jednak nie da za wygraną i nie zniknie z życia Mostowiaków! Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2016?

"M jak miłość" odcinek 1236 - poniedziałek, 12.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 w Warszawie niespodziewanie pojawił się Krzysztof. Były mąż Ewy i biologiczny ojciec jej syna zniszczy jej małżeństwo? Mostowiak do tej pory był zajęty tylko swoimi sprawami, ale pojawienie się Szeflera wszystko zmieni.

Zobacz: M jak miłość. Czy Lucjan Mostowiak umrze? Witold Pyrkosz pierwszy raz o śmierci i pogrzebie Lucjana

W 1236 odcinku "M jak miłość" Marek pozna Krzysztofa i uświadomi sobie, że mężczyzna poważnie mu zagraża. Czy ojciec Antka będzie próbował odzyskać rodzinę, którą porzucił kilkanaście lat temu? Dla bezpieczeństwa Marek zabroni byłemu mężowi Ewy widywać się z synem.

Mostowiakowie umówią się jednak Szeflerem w kawiarni. A Krzysztof spróbuje ich przekonać, że nie ma złych intencji: - Uszanuję każdą waszą decyzję! Nie mam i nigdy nie miałem zamiaru nikogo stawiać pod ścianą… I jeżeli uważacie, że na tym etapie takie spotkanie nie będzie dla Antka dobre... to nie będę się w tej sprawie upierał.

Jednak Marek nadal nie będzie ufał. I w drodze do domu wyznaje żonie: - Nie wiem, ale... wkurza mnie ten gość! Niby nie ma się do czego przyczepić, jest taki poukładany i grzeczny... ale jakoś działa mi na nerwy!

- Marek kompletnie się tego nie spodziewał i bardzo go to zaboli. Dla Marka to cios poniżej pasa, choć trudno winić dziecko - powiedział Kacper Kuszewski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Teresa Lipowska o odejściu z M jak miłość. Barbara i Lucjan znikną z serialu? - WIDEO

Konfrontacja z byłym mężem nie będzie łatwa także dla Ewy, która najchętniej zapomniałaby o bolesnej przeszłości. - W życiu Ewy pojawił się Krzysztof. Problem z tym będzie miał nie tylko Antek, ale i Marek. Mam nadzieję, że wybrniemy z tych przejściowych kłopotów razem. Ewa czuje się zaskoczona. Spokój domowy wymyka się z rąk. Nie wiadomo jak to się skończy. Ewa zdaje sobie sprawę, że ten moment nadchodzi. Ewa się boi tego. Boi się, że Krzysztof jeszcze raz skrzywdzi to dziecko -przyznała Dominika Kluźniak.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: