SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka już nie kocha Franka? Leśniczy odkryje tajemnicę Natalii

M jak miłość. Natalka już nie kocha Franka? Leśniczy odkryje tajemnicę Natalii

12.09.2016, godz. 07:30
M jak miłość odc. 1224. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1224. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Koniec sielanki w "M jak miłość" w związku Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski). Nie dość, że w 1236 odcinku "M jak miłość" Justyna (Olga Kalicka) wykorzystuje okazję, że Natalia wyjechała i próbuje na nowo zbliżyć się do byłego narzeczonego, to jeszcze Franek odkrywa tajemnicę ukochanej. Czuje się tak jakby Natalia przestała go kochać i straciła do niego zaufanie... Nie może się pogodzić z tym, że Natalka chce zostać policjantką.

"M jak miłość" odcinek 1236 - poniedziałek, 12.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2


W 1236 odcinku "M jak miłość" Franek Zarzycki zastanawia się jak przyszłość czeka jego i Natalkę, skoro dziewczyna już ma przed nim tajemnicę. Skąd ta refleksja? Przypadek sprawia, że leśniczy z Grabiny dowiaduje się, że jego ukochana stara się o pracę policjantki na posterunku w Lipnicy. Na domiar złego Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) donosi mu, że Natalka chce zdawać na studia zaoczne do szkoły policyjnej w Szczytnie.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka przyłapie Franka na zdradzie z Justyną!

Franek jest zaskoczony i dochodzi do wniosku, że Natalia trzymała swoje plany w tajemnicy przed nim, by nie mógł zaprotestować. Uważa bowiem, że to niebezpieczna praca, a ona jako matka Hani (Maja Marczak) powinna szczególnie myśleć o tym, co może się wydarzyć.

Ponieważ Natalia wyjechała z córką do Anglii, to Franek może tylko zadzwonić do niej, by dowiedzieć się o co tak naprawdę chodzi. - Dlaczego mi nic nie powiedziałaś? Nie ufasz mi? - pyta wprost ukochaną.
- To nie tak. Naprawdę chciałam ci powiedzieć, ale jakoś nie było okazji. Wszystko zwaliło się na raz. Najpierw mama, szpital, a potem ten mój wyjazd - tłumaczy się Natalia.

Patrz: M jak miłość. Panika u Mostowiaków! Zośka Kisielowa przekaże Barbarze złe wieści


Leśniczy nie ukrywa jak jest rozczarowany. Poza tym zaczyna myśleć, że dziewczyna już go nie kocha skoro myśli tylko o sobie, a nie o ich wspólnym życiu. - Natalka, ja się bardzo cieszę, że masz tyle energii, planów, ale czasem zastanawiam się czy jeszcze jest w nich miejsce dla mnie...

Reakcja Mostowiaczki jest natychmiastowa. - Co ty mówisz? Franek, jak w ogóle możesz tak myśleć...
- Po prostu jestem trochę na ciebie zły, martwię się i brakuje mi ciebie - przyznaje się Zarzycki.
- Mi ciebie też... - odpowiada Natalia.

Całę tę sytuacje wykorzystuje Justyna, która chce na nowo zbliżyć się do Franka i go uwieść.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: