SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta odrzuca Andrzeja! Budzyński będzie walczył o żonę

M jak miłość. Marta odrzuca Andrzeja! Budzyński będzie walczył o żonę

12.09.2016, godz. 07:10
M jak miłość odcinek 1236, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1236, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Miłość Marty (Dominika Ostałowska) z serialu "M jak miłość" do Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) już się wypaliła, ale o rozwodzie na razie nie ma mowy. W 1236 odcinku "M jak miłość" Marta powie mężowi, że już go nie kocha i nie chce, by wracał do ich wspólnego mieszkania. Początkowo Budzyński zrezygnuje z walki o żonę, ale ostatecznie nie pozwoli na to, by ich związek tak szybko się rozpadł.

"M jak miłość" odcinek 1236 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 12.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Marta i Andrzej z "M jak miłość" się rozwiodą? Seperacja Budzyńskich skończy się ich rozstaniem, ale na razie o rozwodzie nie ma mowy. W 1236 odcinku "M jak miłość" Marta wreszcie podejmie decyzję w sprawie przyszłosci jej małżeństwa. Nie będzie już miała ochoty być z Andrzejem.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta wyjedzie do Kolumbii. Dominika Ostałowska zniknie z M jak miłość?

- Bardzo cię kochałam, ale nie mogę dłużej udawać, że nic się nie zmieniło. Nasza miłość, moja po prostu się  wypaliła... Po tych słowach Andrzej domyśli się, że rozwód jest już przesądzony. Marta jednak nie będzie chciała jeszcze składać pozwu rozwodowego. - Z tym możemy poczekać aż któreś z nas będzie chciało ułożyć sobie życie.

Patrz: M jak miłość. Tomek opuści Joasię, żeby być z Agnieszką i chorą Helenką

Budzyński straci w końcu nadzieję, że odzyska Martę. Zaraz potem opowie o wszystkim Adamowi Wernerowi (Jacek Kopczyński). Przyjaciel poradzi mu, by się nie poddawał i walczył o żonę. - Próbowałem, ale na to już za późno. Prawda jest taka, że w naszym związku to Marta zawsze była tą silniejszą stroną. Teraz też to ona podjęła decyzję, której ja nigdy nie umiałbym podjąć.

- Nie rozumiem cię...Przecież ty ją nadal kochasz!
- Czasami, jak widać, to nie wystarczy...

Krystian Wieczorek w "Kulisach serialu "M jak miłość" zapowiada jednak walkę Budzyńskiego o Martę. - Ja myślę, że to jest miłość, tylko ból jest większy od miłości... Andrzej będzie walczył o ten związek, bo w międzyczasie dojrzał. Żeby istniała możliwość, że ten związek się jeszcze uratuje, tak naprawdę wszystko jest po stronie Marty...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: