SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek ostrzega Ewę przed Krzysztofem. Co knuje Szefler?

M jak miłość. Marek ostrzega Ewę przed Krzysztofem. Co knuje Szefler?

12.09.2016, godz. 19:56
M jak miłość odcinek 1236, Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak), Krzysztof (Karol Pocheć)
M jak miłość odcinek 1236, Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak), Krzysztof (Karol Pocheć) foto:

Marek (Kacper Kuszewski) boi się, że Krzysztof (Karol Pocheć) zniszczy jego rodzinę! Były mąż Ewy (Dominika Kluźniak) i biologiczny ojciec Antka (Jakub Jankiewicz) za wszelką cenę chce naprawić swoje błędy sprzed lat. W 1236 odcinku "M jak miłość" Mostowiak ostrzega żonę przed dawnym partnerem i nalega, by nie pozwalali mu na kontakt z synem. Ostatecznie Marek postanowi jednak poznać swojego rywala i jego zamiary. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1236 - poniedziałek, 12.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1236 odcinku "M jak miłość" Krzysztof znów zadzwoni do Ewy i zapyta, czy podjęła decyzję w sprawie jego spotkania z Antkiem. Żona Mostowiaka nie będzie jednak pewna, co powinna zrobić. Z pomocą przyjdzie jej Marek, który początkowo zacznie ją nastawiać negatywnie do byłego męża, ale potem zaproponuje, by zaaranżowali wspólne spotkanie i poważnie z nim porozmawiali.

Zobacz: M jak miłość. Czy Lucjan Mostowiak umrze? Witold Pyrkosz pierwszy raz o śmierci i pogrzebie Lucjana

- Facet całe życie nie interesuje się dzieckiem i nagle mu się odmieniło? Przepraszam bardzo, ale dla mnie ktoś taki jest kompletnie niewiarygodny! Ale oczywiście zrobisz jak uważasz. Tylko proszę, przemyśl to jeszcze - powie żonie Marek, który uważa, że Krzysztof nie zasługuje na to, by mieć kontakt z chłopcem…

Jakiś czas później Marek proponuje Ewie rozwiązanie - Przemyślałem to. Uważam, że jeśli w ogóle ma dojść do spotkania ojca z Antkiem, najpierw my powinniśmy się z nim spotkać wybadać, czego on tak naprawdę chce! Ja go nie znam. Nie wiem kto to jest, dlaczego się nagle pojawił. A naszym obowiązkiem jest chronić Antka!

Przeczytaj: M jak miłość. Starcie Marka z Krzysztofem Szeflerem, byłym mężem Ewy

Kilka godzin później oboje umawiają się z Szeflerem w kawiarni. A Krzysztof próbuje przekonać Mostowiaków, że nie ma złych intencji i zapewnia, że to Antek próbował się z nim skontaktować jako pierwszy.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: