SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara w ciąży na pierwszej randce z Lucjanem! Wstydziła się brzuszka

M jak miłość. Barbara w ciąży na pierwszej randce z Lucjanem! Wstydziła się brzuszka

07.09.2016, godz. 14:30
M jak miłość odc. 1236. Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1236. Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ach, jak oni się kochają! Serca Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) z "M jak miłość" wypełnia wielka miłość, mimo że są razem od ponad pięćdziesięciu lat. W 1236 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowie wspomianają swoją pierwszą randkę, podczas której narodziło się między nimi uczucie. Barbara już wtedy była w ciąży, ale ukrywała brzuszek przed Luckiem i całym światem.

"M jak miłość" odcinek 1236 - poniedziałek, 12.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jak się poznali Barbara i Lucjan z "M jak miłość"? Początki ich znajomości sięgają czasów gdy oboje byli jeszcze bardzo młodzi, a Barbara spotykała się z Zenonem Łagodą (Emil Karewicz). Zakochana w nim do szaleństwa łudziła się, że to właśnie on jest miłością jej życia. Kiedy zaszła z nim w ciążę, Zenon ją zostawił. I wtedy wkroczył Lucjan Mostowiak, który zaoferował porzuconej, ciężarnej dziewczynie małżeństwo i obiecał, że będzie ojcem jej dziecka.

Patrz: M jak miłość. Panika u Mostowiaków! Zośka Kisielowa przekaże Barbarze złe wieści

W 1236 odcinku "M jak miłość" wiosna nastraja Lucjana tak radośnie, że choć rzadko mu sie to zdradza, to przyznaje się przed żoną i Markiem (Kacper Kuszewski) jak bardzo jest zakochany. Barbara oblewa się rumieńcem.

- Lucuś, w naszym wieku jeszcze o amorach mówisz?! Pamiętasz jak się poznaliśmy? Też była taka wiosna, kwitły jabłonie... Tata zaprosił mnie na zabawę, ale nie chciałam iść, bo już był trochę widoczny brzuszek, więc się wstydziłam. No i poszliśmy do parku, usiedliśmy i słuchaliśmy muzyki... - w pewnej chwili Mostowiakowa zaczyna nucić piosenkę z ich pierwszej randki.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek opuści Joasię, żeby być z Agnieszką i chorą Helenką

Lucjan też wraca pamięcią do tamtej chwili gdy Barbara zgodziła się z nim być. - Pamiętam to wszystko, jakby to było wczoraj i tę melodię też pamiętam...Popatrz Basiu, kolejna wiosna, kolejny krzyżyk na karku, a za nami spokojne życie - przyznaje Mostowiak. 

- Jakoś nam się szczęśliwie ułożyło. Mam nadzieję, że tak będzie jeszcze bardzo długo. Chyba wytrzymasz ze mną jeszcze trochę? - pyta męża Barbara, bo już nie wyobraża sobie bez niego życia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: