SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza załamie się psychicznie, a Górecki dostanie ataku serca

M jak miłość. Iza załamie się psychicznie, a Górecki dostanie ataku serca

05.09.2016, godz. 10:20
M jak miłość odc. 1235. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Iza Lewińska (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1235. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Iza Lewińska (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Makabryczny wypadek w "M jak miłość", który Iza Lewińska (Adriana Kalska) przeżyła w dziecieństwie wciąż powraca do niej w sennych koszmarach. Iza na własne oczy widziała jak jej pijany ojciec zabił Katarzynę Górecką, żonę Góreckiego (Wojciech Wysocki). Biznesmen przez 15 lat szukał sprawcy wypadku, aż wreszcie w 1235 odcinku "M jak miłość" stanie oko w oko z jego córką. To spotkanie będzie dla obojga trudnym przeżyciem, a Iza przypłaci je załamaniem psychicznym. Czy dziewczyna Marcina (Mikołaj Roznerski) upora się wreszcie z traumą z przeszłości?

"M jak miłość" odcinek 1235 - wtorek, 6.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iza Lewińska i Górecki z "M jak miłość" od lat bardzo cierpią. Oboje nie mogą sobie bowiem poradzić ze wspomnieniami o tragicznym wypadku, w którym zginęła żona Góreckiego. To ojciec Izy, który wsiadł za kierownicę po alkoholu, zabił Katarzynę i uciekł z miejsca wypadku. Mała Iza widziała to na własne oczy, bo jechała wtedy z nim samochodem.

Patrz: M jak miłość. Piotrek ma dosyć Olgi. Nastolatka zemści się na Kindze?

Ta maskara powraca do niej w snach niemal każdej nocy. I choć zaczęła nowe zycie z Marcinem, to wciąż nie może zapomnieć o tych dramatycznycb wydarzeniach. Podobnie przeżywa to Górecki, który po utracie żony długo szukał winnego. Z pomocą Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek) udało mu się odnaleźć rodzinę Lewińskiego.

W 1235 odcinku "M jak miłość" Piotrek i Marcin zorganizują spotkanie Izy i Góreckiego w "Bistro za rogiem". Lewińska z trudem będzie panować nad emocjami. Na szczęście będzie przy niej Marcin. - Jesteś silna, dasz radę - pocieszy ukochaną. - Marcin, mój ojciec zabił żonę tego człowieka, a ja teraz muszę spojrzeć temu człowiekowi w oczy... - wyjaśni mu coraz bardziej roztrzęsiona dziewczyna.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia wyjedzie z Jackiem do Austrii. Zostawi Tomka?

Górecki od razu poprosi, by Lewińska wróciła myślami do tragedii sprzed lat. - Pamięta pani coś z tamtego dnia? Iza spojrzy na niego oczami przepełniony od łez. - Wszystko pamiętam... Myśli pan, że... Nigdy tego nie zapomnę - odpowie.

- Niech mi pani o tym wszystkim opowie... Ja straciłem żonę, moja córka matkę, a pani na końcu ojca po tym wszystkim - stwierdzi Górecki po wysłuchaniu opowieści Izy. Zda sobie bowiem sprawę, że ta tragedia nie tylko na nim odcisnęła bolesne biętno.

Chwilę później wydarzy się kolejny dramat! Górecki tuż po wyjściu z bistro nagle chwyci się za serce i zasłabnie w parku. Trafi do szpitala z podejrzeniem zawału serca. Po kilku godzinach zadzwoni do Izy, by raz na zawsze zamknąć sprawę wypadku swojej żony.

- Niech już nie będzie więcej ofiar. Nie mam żalu, nie będę winił pani ojca. On też za to wszystko zapłacił... Jeszcze raz dziękuję, że zdecydowała się pani ze mną spotkać. Niech pani śpi spokojnie - powie Lewińskiej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: