SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Pierwsze spotkanie Joasi i Jacka

M jak miłość po wakacjach 2016. Pierwsze spotkanie Joasi i Jacka

14.07.2016, godz. 16:00
M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Jacek (Jan Wieczorkowski), nowy bohater z "M jak miłość", wpadnie Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) w oko już na pierwszym spotkaniu. W 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Joanna spotka przystojnego bruneta w jednej z warszawskich restauracji. Tego samego dnia wieczorem okaże się, że biznesmen jest przyjacielem Tomka (Andrzej Młynarczyk) sprzed lat. Jednak Asia ukryje przed ukochanym fakt, że spotkała już jego kolegę. O tym, że jej się podoba też raczej nie wspomni... Czy w "M jak miłość" Jacek zniszczy ślubne plany Joanny i Tomka?

"M jak miłość" odcinek 1234 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Joasia pozna przyjaciela Tomka z czasów szkolnych, ale ich pierwsze spotkanie będzie dość nietypowe. Wiele wskazuje na to, że między Tarnowską i Jackiem zaiskrzy już od pierwszego wejrzenia.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka zapomni o Tomku, bo zakocha się w kimś innym

W 1234 odcinku "M jak miłość" Asia wybierze się z szefową (Beata Strecker) do restauracji w centrum Warszawy. Na miejscu Tarnowskiej wpadnie w oko przystojny kelner, który jak się okaże kelnerem wcale nie jest, a klientem ekskluzywnego lokalu.

W 1234 odcinku "M jak miłość" wieczorem, Tomek zabierze ukochaną na kolację do Agnieszki (Magdalena Walach), która zdradzi, że ich wspólny przyjaciel jest w Warszawie - To nasz najlepszy kumpel, jeszcze z liceum, ze Szczecina... Trzymaliśmy się zawsze razem, we trójkę, przez wiele lat - wyjaśni Asi Olszewska.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Jacek przyjacielem Tomka i Agnieszki, który zakocha się w Joasi

Joasi zrobi się głupio, gdy jeszcze tego samego dnia spotka uroczego bruneta o którym była mowa na spotkaniu. Jacek okaże się przystojniakiem z restauracji,a ale to chyba zostanie ich tajemnicą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: