SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski przyjacielem Tomka i Agnieszki, który zakocha się w Joasi

M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski przyjacielem Tomka i Agnieszki, który zakocha się w Joasi

28.06.2016, godz. 07:42
M jak miłość. Jan Wieczorkowski, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość. Jan Wieczorkowski, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Nowy, tajemniczy bohater, który pojawi się w "M jak miłość" po wakacjach 2016 to Jacek (Jan Wieczorkowski). Najlepszy przyjaciel Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Agnieszki (Magdalena Walach) z czasów liceum przyjedzie do Warszawy i nieoczekiwanie zniszczy Tomkowi życie. Chodakowski, który nie będzie się spodziewał kłiopotów, w 1234 odcinku "M jak miłość" bardzo ucieszy się z powrotu znajomego z czasów młodości.

"M jak miłość" odcinek 1234 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W  "M jak miłość" po wakacjach 2016 poznamy nowego bohatera. To Jacek (w tej roli właśnie Jan Wieczorkowski). Przyjaciel Tomka sprzed lat nieoczekiwanie przyjedzie do Warszawy i wywróci jego życie do góry nogami.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski uwiedzie Joasię przed jej ślubem z Tomkiem

Zacznie się niewinnie. W 1234 odcinku "M jak miłość" Agnieszka zaprosi Chodakowskiego i Joannę na kolację i lampkę szampana z okazji swojego awansu w prokuraturze. Jak podaje "Świat Seriali" Tomek i Asia zjawią się w mieszkaniu Olszewskiej, a Agnieszka nie zwlekając długo przekaże policjantowi dobre wieści.

-Jacek przyjeżdża! Będzie do ciebie dzwonił! - powie podekscytowana Agnieszka.
-Na prawdę? Kiedy? Na długo? - Tomek nie będzie umiał ukryć radości, a Agnieszka szybko wyjaśni Asi, kim jest Jacek. - To nasz najlepszy kumpel, jeszcze z liceum, ze Szczecina... Trzymaliśmy się zawsze razem, we trójkę, przez wiele lat.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin zdradzi Izę z baletnicą Naomi?

Okaże się, że Jacek jeszcze na studiach wyjechał do USA i tam zaczął karierę. Teraz biznesmen wraca w rodzinne strony i zamierza odwiedzić przyjaciół. W 1234 odcinku "M jak miłość" Jacek, Tomek, Asia i Agnieszka spotkają się na kolacji. Pierwsze spotkanie Tarnowskiej i Jacka będzie niezręczne. Ukochana policjanta weźmie biznesmena za kelnera!

Niedługo później Jacek zrobi na Asi wielkie wrażenie. Zamożny, pewny siebie i przystojny przyjaciel Tomka uwiedzie Asię tuż przed ślubem...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: