SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Piotrek i Kinga odkryją, że Marcin jest zamieszany w wypadek żony Góreckiego

M jak miłość. Piotrek i Kinga odkryją, że Marcin jest zamieszany w wypadek żony Góreckiego

31.08.2016, godz. 20:34
M jak miłość odc. 1234. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) Piotrek Zduński (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1234. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tajemnica wypadku żony Góreckiego (Wojciech Wysocki) z "M jak miłość" wreszcie wyjaśniona! Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), którego biznesmen poprosił, by odnalazł zabójcę Katarzyny, z pomocą detektywa, wpada na trop rodziny sprawcy tragedii sprzed 15-stu lat. W 1234 odcinku "M jak miłość" Piotrek i Kinga (Katarzyna Cichopek) jadą pod wskazany adres. I odkrywają, że Lewiński był ojcem Izy (Adriana Kalska), więc Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) jest zamieszany w całą sprawę.

"M jak miłość" odcinek 1234 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wypadek, który 15 lat temu spowodował ojciec Izy Lewińskiej z "M jak miłość", kosztował życie Katarzynę Górecką, żonę Góreckiego, biznesmena, a zarazem szefa Piotrka Zduńskiego. Świadkiem tej tragedii była Iza, ale nie wtedy nie mogła nic zrobić, by powstrzymać pijanego Lewińskiego.

Przez pół życia zadręczała się myślą, że gdyby wtedy odważyła się zmusić ojca do pomocy rannej Katarzynie. A ponieważ sprawca uciekł z miejsca wypadku, Górecki nie mógł się na nim zemścić. Dopiero w 1234 odcinku "M jak miłość" wychodzi na jaw tajemnica tej tragedii, która na zawsze połączyła losy Izy i biznsesmena.

Patrz: M jak miłość. Iza zabije Góreckiego? Biznesmen przez Izę dostanie ataku serca

Z pomocą wynajętego detektywa Piotrek, który na zlecenie swojego szefa prowadzi własne śledztwo w sprawie wypadku Góreckiej, ustala kim był sprawca śmierci Katarzyny. Zdobywa adres ciotki Izy (Anna Tomaszewska) i razem z Kingą składa Lewińskiej niezapowiedzianą wizytę. Wszystko po to, by dowiedzieć się czegoś więcej o dramacie, który tak bardzo wpłynął na całe życie Góreckiego.

Przeczytaj: M jak miłość. Pocałunek Piotrka i Olgi. Zduński po pijaku zdradzi Kingę z 19-latką?

Kinga i Piotrek nie od razu orientują się, że mają do czynienia z rodziną Izy, ukochanej Marcina i że ich przyjaciel jest w jakimś stopniu zamieszany w sprawę tego wypadku. Zduński domyśla się  jednak, że Lewińska kłamie w sprawie i wie znacznie więcej o wypadku niż mu powiedziała.

- To miła, bardzo sympatyczna starsza pani i… bardzo przebiegła. Kłamała jak z nut! - mówi do żony. Zduńscy zauważają, że kobieta wychodzi z domu, więc poostanowią ją śledzić.

Tego samego dnia Lewińska, w tajemnicy przez Izą, kontaktuje się Marcinem, którego prosi o pomoc. Chodakowski zgadza się na spotkanie w "Bistro za rogiem". Zduńscy zauważają ją z Marcinem przed swoją kawiarnią. Piotr jest zaskoczony, że Marcin ma związek ze śmiercią Góreckiej. - Nie no… przecież to nie mógł być Marcin… Piętnaście lat temu był jeszcze dzieckiem...

Lewińska opowiada Marcinowi o tym, że był u niej prawnik rodziny zmarłej Katarzyny Góreckiej. Lewińska przekazuje Marcinowi numer telefonu do Zduńskiego. Chodakowski jest w szoku, gdy słyszy dźwięk komórki przyjaciela, a Piotrem staje przy jego stoliku. W jednej chwili wszystko staje się jasne. Marcin już wie kim jest rodzina Góreckiej i jaki to ma związek z Piotrkiem.

Tymczasem Piotrek zaczyna wahać, czy przekazać zdobyte informacje Góreckiemu. Z jednej strony chce być lojalny wobec szefa, a z drugiej – wobec ukochanej Marcina. Kinga doradza mężowi, by na razie milczał.
- Uważam, że nie powinieneś mówić Góreckiemu o Izie. Uważam, że ta historia w końcu powinna umrzeć śmiercią naturalną. Dla dobra wszystkich!

Z kolei Chodakowski opowiada Izie o tym, że Górecki szuka sprawcy wypadku swojej żony i już wpadł na jej trop...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: