SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia w sukni ślubnej. Niezwykły prezent od Tomka z okazji ślubu

M jak miłość. Joasia w sukni ślubnej. Niezwykły prezent od Tomka z okazji ślubu

05.09.2016, godz. 07:59
M jak miłość odc. 1234 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1234 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W serialu "M jak miłość" przygotowania do ślubu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) ruszą pełną parą. Zakochani uznają bowiem, że najwyższy czas się pobrać. Nic już przecież nie stoi na przeszkodzie do tego, by wzięli ślub. Asia wie, że Tomek jest ojcem Helenki (Ola Trojanowska), córki Agnieszki (Magdalena Walach). W 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 to Chodakowski wykona pierwszy ruch. Kupi i podaruje ukochanej nietypowy prezent - suknię ślubną...

"M jak miłość" odcinek 1234 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ślub Joasi i Tomka z "M jak miłość" wiele razy był zagrożony i wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie serialu po wakacjach 2016 zakochani nieprędko powiedzą sobie "tak". Co prawda Agnieszka Olszewska przestanie już być przeszkodą na drodze do ich szczęścia, ale pojawi się ten trzeci... Jacek (Jan Wieczorkowski), dawny kolega Tomka z liceum, który zakocha się w Asi.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Zły znak przed ślubem Joasi i Tomka

Zanim to jednak nastąpi narzeczonych czekają kolejne problemy. W 1234 odcinku "M jak miłość" Joanna poniesie zawodową porażkę, którą ukryje przed Tomkiem. Dowie się, że przez koleżankę intrygantkę straciła pracę przewodniczki wycieczek po Warszawie. Nie przyzna się do tego ukochanemu, bo będzie jej głupio i nie będzie chciała go martwić.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka będzie miała nowego kochanka

Tego dnia wydarzy się coś co jednak poprawi Joasi humor... Tarnowska znajdzie wreszcie wymarzoną suknię ślubną. A żeby było jeszcze ciekawiej to właśnie Tomek kupi ukochanej białą kreację na wyjątkowy dzień ich ślubu. Jak do tego dojdzie? Oczywiście z pomocą Wojtusia (Feliks Matecki), który powie ojcu, że Asia już znalazła wymarzoną suknię ślubną i nawet kilka razy ją przymierzała.

Kiedy Asia przymierzy suknię ślubną, ale nie pozwoli narzeczonemu zobaczyć jak w niej wygląda. Chodakowski nie będzie ukrywał swojego zachwytu widząc Asię, która chwilę potem stanie przed nim tylko w bieliźnie. Jeszcze tego samego dnia zakochani wyznaczą datę ślubu. Postanawią pobrać się w sierpniu, czyli za kilka miesięcy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: