SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza poszukiwana przez Góreckiego

M jak miłość. Iza poszukiwana przez Góreckiego

31.08.2016, godz. 18:30
M jak miłość odc. 1234. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) Piotrek Zduński (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1234. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) szpieguje dla Góreckiego (Wojciech Wysocki), by odnaleźć sprawę wypadku jego żony. W 1234 odcinku "M jak miłość" Zduński trafi na trop mordercy, który - jak się potem okaże - prowadzi do Izy (Adriana Kalska). Co wydarzy się w nowych odcinkach? Czy Lewińska będzie musiała odpowiadać za swojego ojca, który 15 lat temu doprowadził do śmierci niewinnej kobiety?

"M jak miłość" odcinek 1234 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" na prośbę Góreckiego, Piotrek szuka sprawcy wypadku, którey kilkanaście lat temu doprowadził do śmierci jego żony. Zduński trafił do ciotki Izy, która w tajemnicy przed bratanicą umówi się na spotkanie z Marcinem.

Patrz: M jak miłość. Iza zabije Góreckiego? Biznesmen przez Izę dostanie ataku serca

Chodakowski umówi się z kobietą w "Bistro za rogiem", a na miejscu Kinga i Piotrek odkryją, że mordercą jest ktoś z rodziny Izy Lewińskiej. Marcin postara się to wyjaśnić i weźmie od ciotki Izy numer telefonu prawnika, który ją nachodził. Gdy wybierze numer usłyszy dzwoniący telefon Piotrka i wszystko już będzie jasne.

-Musimy coś szybko ustalić - Piotrek usiądzie naprzeciw Marcina, ale wtedy przerwie mu telefon od Olgi (Katarzyna Grabowska).

Przeczytaj: M jak miłość. Pocałunek Piotrka i Olgi. Zduński po pijaku zdradzi Kingę z 19-latką?

W 1234 odcinku "M jak miłość" Chodakowski będzie próbował ukryć przed ukochaną wydarzenia z minionego dnia, ale podczas kolacji powie jej o wszystkim, czego się dowiedział.

-Pracodawca mojego kolegi szuka sprawcy wypadku, w którym zginęła jego żona. Myślę, że to chodzi o wypadek, który spowodował twój ojciec - powie szczerze Marcin, a Iza będzie w szoku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: