SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka znalazła nowego faceta. Już zapomniała o Tomku?

M jak miłość. Agnieszka znalazła nowego faceta. Już zapomniała o Tomku?

05.09.2016, godz. 07:45
M jak miłość po wakacjach 2016. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość po wakacjach 2016. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

Nie ma już szans, by w "M jak miłość" Agnieszka (Magdalena Walach) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) byli razem! Zaręczyny Tomka z Joasią (Barabara Kurdej-Szatan) raz na zawsze zniszczyły uczucie łączące byłych kochanków, którzy przez długi czas nie mogli o sobie zapomnieć. Kiedy Agnieszka zobaczyła jak miłość jej życia oświadcza się innej podjęła decyzję, że to koniec. I żeby wytrwać w tym postanowieniu w 1234 odcinku "M jak miłość" umówi się na randkę z lekarzem Helenki (Ola Trojanowska). Wygląda na to, że przystojny doktor będzie nowym kochankiem Agnieszki...

"M jak miłość" odcinek 1234 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Historia miłości Agnieszki i Tomka z "M jak miłość" pełna jest wzlotów i upadków. Uczucie, które ich połączyło gdy oboje byli jeszcze nastolatkami i mieszkali w Szczecine przetrwało wiele. Przez długi czas Olszewska musiała walczyć o Chodakowskiego, który przecież był mężem Małgosia (Joanna Koroniewska).

Patrz: M jak miłość.  Jan Wieczorkowski uwiedzie Joasię przed jej ślubem z Tomkiem

Po ucieczce Gosi do USA wydawało się, że zakochani mają szansę stworzyć szczęśliwy związek. Jednak wtedy między nich wkroczyła Joanna, która szybko zajęła miejsce żony Tomka i matki jego dzieci. Agnieszka nie chciała rozbijać rodziny, więc ostatecznie zostawiła jedynego mężczynę, którego naprawdę kochała. Jej serce wciąż jednak należało do Tomka. Wszystko zmieniło się kiedy Chodakowski na jej oczach oświadczył się Asi. W tym jednym momencie Agnieszka zrozumiała, że to naprawdę koniec. Postanowiła raz na zawsze zapomnieć o Tomka.

W nowym 17 sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 Olszewska zmieni swoje życie. Nie dość, że dostanie awans w pracy i przeniesie się do departamentu współpracy międzynarodowej w Prokuraturze Krajowej to jeszcze pozna mężczyznę, który być może zostanie jej kochankiem.

Przeczytaj: M jak miłość. Tajemnica Marcina rozdzieli go z Izą?

Podczas kolacji z Tomkiem i Joasią szczęśliwa Agnieszka będzie świętowała swój zawodowy sukces. Przekaże też im dobrą nowinę. W 1234 odcinku "M jak miłość" powie swoim gościom, że umówiła się na randkę z przystojnym lekarzem swojej córki Helenki. Jak zareaguje Tomek na wiadomość, że Agnieszka będzie miała nowego mężczyznę? Czy zdoła opanować zazdrość o byłą kochankę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: