SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka dostaje awans i oblewa go z Tomkiem i Joasią

M jak miłość. Agnieszka dostaje awans i oblewa go z Tomkiem i Joasią

31.08.2016, godz. 07:41
M jak miłość odc. 1234 Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość odc. 1234 Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Awans Agnieszki Olszewskiej (Magdalena Walach) z "M jak miłość" będzie końcem jej współpracy z Tomkiem Chodakowskim (Andrzej Młynarczyk) w Centralnym Biurze Śledczym. W 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Agnieszka dowie się, że dostała pracę w Prokuraturze Krajowej i Departamencie Współpracy Międzynarodowej, a to oznacza, że nie będzie już bezpośrednio nadzorować śledztw policjanta z CBŚ.

"M jak miłość" odcinek 1234 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Dopiero co Agnieszka Olszewska z "M jak miłość" wróciła do pracy w CBŚ i warszawskiej prokuraturze po urodzeniu córki Helenki (Ola Trojanowska), a już spotka ją awans, który może oznaczać przełom w jej karierze.

W 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 pani prokurator przejdzie do prokuratury krajowej, a to oznacza, że nie będzie już pracować z dawnym ukochanym. Tomek zadzwoni do Agnieszki, by osobiście pogratulować jej awansu. W rewanżu Olszewska zaprosi go na wspólne świętowanie. Oczywiście  z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). Specjalnie z tej okazji Agnieszka urządzi kolację.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia ukryje przed Tomkiem znajomość z Jackiem

- Przyjdź razem z Joanną - powie i doda, że ma jeszcze jedną bardzo ważną wiadomość. Chodakowski od razu przekaże dobre nowiny i zaproszenie Asi, nie wiedząc, że kilka godzin wcześniej jego ukochana wyleciała z pracy w wyniku intrygi jednej z koleżanek.

Tym samym sukces Agnieszki zbiegnie w czasie z porażką Joasi, która nie będzie już przewodniczką wycieczek dzieci po rynku Starego Miasta w Warszawie.  Ale Asia nie powie ukochanemu, że straciła pracę.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka zapomni o Tomku, bo zakocha się w kimś innym

Podczas kolacji Olszewska oznajmi swym gościom, że umówiła się na randkę z lekarzem Helenki. Jak na tę wiadomość zareaguje Tomek? Czy będzie się cieszył szczęściem dawnej kochanki? Joannie na pewno spadnie kamień z serca, bo Agnieszka wreszcie przestanie być zagrożeniem dla jej związku z Tomkiem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: