SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł skończy robić interesy z Markiem Mostowiakiem

M jak miłość. Paweł skończy robić interesy z Markiem Mostowiakiem

29.08.2016, godz. 16:30
M jak miłość odcinek 1233, Paweł (Rafał Mroczek), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1233, Paweł (Rafał Mroczek), Marek (Kacper Kuszewski) foto:

Paweł Zduński (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" zrywa współpracę z Markiem (Kacper Kuszewski). W 1233 odcinku "M jak miłość" mąż Ali (Olga Frycz) postanawia wykorzystać propozycję inwestora i otworzyć własny interes. Mostowiak zostanie ze swoją firmą sam, a Paweł będzie sprzedawać sprowadzane z Sycylii oliwki i wina. Kogo Marek zatrudni na jego miejsce w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1233 odcinku "M jak miłość" Paweł postanowi rozkręcić nowy biznes. Wpada na pomysł importowania żywności z Sycylii i teraz szuka inwestora. Marek cieszy się, że siostrzeniec założy firmę i będzie pracować na własny rachunek.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Były mąż Ewy zniszczy jej małżeństwo z Markiem Mostowiakiem!

W 1233 odcinku "M jak miłość" jeden z inwestorów Pawła i Marka zgodzi się zainwestować w nowy interes Zduńskiego. Zadowolony Paweł od razu odwiedzi Mostowiaka i o wszystkim mu powie, tym samym zrywając z nim współpracę.

-Nie chciałem niczego robić za twoimi plecami, dlatego od razu przyszedłem.
-Doceniam to. Masz moje błogosławieństwo. Myślałeś, że będę na nie? Jestem. Może głupio myślę, wolę zostać przy tym co znam. Ale ty... Jesteś na innym etapie życia. Chcesz szukać nowych dróg, eksperymentować. Masz wolną rękę - powie Marek godząc się na to, by Piotrek rozkręcił własny biznes.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Bunt Natalki przeciwko Markowi i Ewie

Z planów męża ucieszy się także Ala, która do tej pory męczyła się mieszkając na wsi.

-Wkurza mnie, że dajesz się wykorzystywać. Bierzesz jakieś fuchy za złoty pięćdziesiąt, zgadzasz się na wariackie terminy... A gdybym miał dla ciebie lepsza pracę - zaproponuje odważnie Paweł i szybko wyjaśni, że nawiązał kontakt z sycylijskim przedsiębiorcą, który za pośrednictwem firmy z Grabiny zamierza sprzedawać w Polsce oliwki i wina.

Ala zostanie nieocenioną asystentką swojego męża, a nowy rodzinny interes być może okaże się strzałem w dziesiątkę! Teraz jedynie Marek będzie musiał kogoś zatrudnić, bo Zduński będzie zajęty swoimi sprawami. Ciekawe... Kto zostanie nowym wspólnikiem Mostowiaka?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: