SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia poznaje prawdę o aresztowaniu Bilskiego! To przez nią wsadzili Roberta?

M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia poznaje prawdę o aresztowaniu Bilskiego! To przez nią wsadzili Roberta?

23.08.2016, godz. 07:35
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Robert Bilski (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" gnije za kratami, a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) obwinia się o jego aresztowanie. W 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Rogowska mówi Arturowi (Robert Moskwa), że to za jej sprawą Bilski trafił w ręce policji. Były mąż próbuje wybić jej to z głowy, ale to nie jest takie proste. Wygląda na to, że w "M jak miłość" Rogowska całkowicie straciła głowę dla bandyty, który skutecznie owinął ją sobie wokół palca.

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 w poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Aresztowanie Bilskiego, który w ostatnim 1231 odcinku "M jak miłość" wpadł w ręce policji zszokowało Marysię. Rogowska do tej pory nie wiedziała, że mieszka pod jednym dachem z bandytą. Co gorsza, kobieta zacznie się o wszystko obwiniać!

Przeczytaj: M jak miłość. Małgorzata Pieńkowska w ciąży wychodzi za mąż

W 1232 odcinku "M jak miłośc" w mieszkaniu Rogowskiej zjawi się policja – z nakazem przeszukania. Przez kilka godzin funkcjonariusze będą szukać dowodów, które mógł ukryć u niej Bilski. Tymczasem przestraszona Marysia zadzwoni do byłego męża. Gdy Artur przyjedzie na miejsce, dowie się, że Rogowska obwinia się o aresztowanie kochanka. To absurdalne...

- Może to właśnie przeze mnie, przez to, co było w książce? Ktoś go znalazł… Już sama nie wiem! - Rogowska obwinia się o to, co spotkało jej partnera... Artur szybko jednak wyprowadza ją z błędu.

- Bzdura! Akurat ty nie masz z tym nic wspólnego! Prokuratora postawiła Robertowi zarzuty dotyczące nielegalnego przewozu i handlu alkoholem, papierosami, a także zarzuca mu działalność w zorganizowanej grupie przestępczej… Kierował grupą, która przemyciła do Polski prawie 2 miliony papierosów, narażając Skarb Państwa na stratę ponad 11 milionów złotych. Grozi mu za to nawet do 5 lat więzienia. Bardzo mi przykro, Marysiu... Z tego, co wiem… Robert - po tym, jak cię poznał - rzeczywiście z wszystkiego próbował się wycofać. Ale w tej branży, jak się okazało, to nie jest takie proste. Poza tym śledztwo w tej sprawie toczyło się wtedy już co najmniej od roku… I teraz są kolejne zatrzymania - wyjaśni Artur próbując uspokoić byłą żonę.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Artur Rogowski obwinia się o tragedię Marysi

Co zrobi Marysia? Czy Rogowska pogodzi się z myślą, że Robert jest przestępcą i zapomni o nim? To nie takie proste. Zakocha do szaleństwa Marysia będzie odwiedzać kochanka w areszcie i zrobi wszystko, żeby wyciągnąć go na wolność. A Arturowi jak zwykle dostanie się za to, że wtrąca się w nie swoje sprawy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: