SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia odpycha Artura! Ma dosyć byłego męża

M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia odpycha Artura! Ma dosyć byłego męża

28.08.2016, godz. 08:40
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1232 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie załamana aresztowaniem Bilskiego (Zbigniew Stryj), a w tym czasie Artur (Robert Moskwa) rozpocznie prywatne śledztwo i dowie się, za co Robert trafił do więzienia. Rogowski będzie próbował pocieszyć byłą żonę i uzmysłowić jej, z kim żyła przez ostatnie miesiące. Maria jednak nie będzie chciała się z nim widzieć, ani go słuchać. W "M jak miłość" Rogowska pozostanie wierna ukochanemu, który gnije za kratami.

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 w poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marysia przeżywa aresztowanie Roberta i nie chce rozmawiać z byłym mężem, który ma dla niej ważne informacje.

Przeczytaj: M jak miłość. Małgorzata Pieńkowska w ciąży wychodzi za mąż

-Chciałbym z tobą porozmawiać o Robercie. Nie odbierasz ode mnie telefonów. Nie otwierasz, kiedy przychodzę - zacznie Artur, gdy w 1232 odcinku "M jak miłość" bez zapowiedzi odwiedzi byłą żonę w pracy.
-I nie dało ci to do myślenia? Nie chcę się z tobą widywać, bo nie chcę się narażać na...
-Moje czułości?
-Nie będę z tobą rozmawiać o Robercie - powtórzy Maria.

Artur będzie jednak zdecydowany kontynuować i wyjaśni ukochanej, że jej kochaś może spędzić w więzieniu 5 lat, bo został zatrzymany pod zarzutem przemytu i działania w zorganizowanej grupie przestępczej.

-Nie masz prawa wtrącać się w moje życie. Nie masz prawa!
-Odkąd Robert jest aresztowany mam takie prawo! Bo ten mężczyzna żył pod jednym dachem z moją córką i z kobietą, którą kocham- powie Artur ale nie dostanie odpowiedzi.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Artur Rogowski obwinia się o tragedię Marysi

Rogowska nie chce wierzyć byłemu mężowi i nie zamierza się z nim kontaktować. Będzie jednak zmuszona. W 1232 odcinku "M jak miłość" do jej mieszkania przyjdą policjanci z nakazem przeszukania, a spanikowana Marysia zadzwoni właśnie do Artura.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: