SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Awantura Rogowskich. Marysia nie daruje Arturowi, że oczernia Bilskiego

M jak miłość po wakacjach 2016. Awantura Rogowskich. Marysia nie daruje Arturowi, że oczernia Bilskiego

12.07.2016, godz. 07:37
M jak miłość odcinek 1225. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1225. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rogowscy z "M jak miłość" na wojennej ścieżce. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) znów pokłócą się o Roberta (Zbigniew Stryj). Były mąż Rogowskiej weźmie pod lupę Bilskiego, który w finałowym odcinku 16 sezonu "M jak miłość" trafił za kratki. W 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Artur odwiedzi ukochaną, żeby poinformować ją o wszystkich występkach jej kochanka spod ciemnej gwiazdy, ale to wyprowadzi Marysię z równowagi...

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Robert Bilski nawet zza krat będzie umiał poróżnić Rogowskich! W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Artur postanowi dowiedzieć się wszystkiego o rywalu, który trafił do więzienia.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia zażąda od Artura, by usunął się z jej życia!

Artur szybko ustali, że Bilski dowodził grupą przestępczą i oszukał Skarb Państwa na kilkanaście milionów złotych. W 1232 odcinku "M jak miłość" Rogowski będzie chciał o wszystkim powiedzieć byłej żonie, która przez wiele miesięcy mieszkała pod jednym dachem z bandziorem, ale ona nie będzie chciała go słuchać.

-Nie odbierasz ode mnie telefonów, nie otwierasz drzwi, kiedy przychodzę - zarzuci Marysi Artur, gdy w końcu zjawi się u niej w pracy. Szybko okaże się, że Rogowska nie zamierza słuchać wywodów byłego męża na temat jej nowego kochanka. - Jakim prawem się wtrącasz w moje sprawy? - Marysia będzie wściekła.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia w więzieniu u Bilskiego. Nie porzuci gangstera!

Były mąż szybko powie jej czego zdołał się dowiedzieć, ale nawet to nie uświadomi Marysi w jakiej sytuacji się znalazła i że pomoc Artura bardzo jej się teraz przyda. Rogowska jak lwica będzie bronić aresztowanego Roberta i nie uwierzy w jego winę.

W 1232 odcinku "M jak miłość" Artur zaproponuje, by Basia (Maja Wudkiewicz) zamieszkała u niego, aż sprawa z Bilskim nie dobiegnie końca. Rogowska będzie wściekła i nie odezwie się już ani słowem. Zastygnie w bezruchu i nim zdąży skomentować oburzającą propozycje męża, jego nie będzie już w przychodni.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: