SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłoœść. Zosia dzięki Joasi pokocha Helenkę jak siostrę

M jak miłoœść. Zosia dzięki Joasi pokocha Helenkę jak siostrę

04.06.2016, godz. 14:30
M jak miłość odcinek 1216. Zosia (Julia Wróblewska), Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Krystian Drescher)
M jak miłość odcinek 1216. Zosia (Julia Wróblewska), Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Krystian Drescher) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) przypilnuje, by jej konflikt z Agnieszką (Magdalena Walach) i Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) nie odbił się na dzieciach. W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2016 Tarnowska przekona Zosię (Julia Wróblewska), żeby zaakceptowała Helenkę (Ola Trojanowska). W 1231 odcinku "M jak miłość" nastoletnia córka Chodakowskiego napisze do Olszewskiej z prośbą o przesłanie zdjęć jej młodszej siostry!

"M jak miłość" odcinek 1231 ostatni przed wakacjami 2106 - wtorek, 7.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zosia była wściekła na ojca, gdy dowiedziała się, że Helenka jest jego córką. Nastolatka znienawidziła Agnieszkę, jej nowo narodzone dziecko i ojca. Nie rozumiała, dlaczego tak długo wszystkich okłamywał...

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka zapomni o Tomku w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami

Dopiero w 1231 odcinku "M jak miłość" Zosia przełamie się i poprosi Olszewską o zdjęcie swojej siostrzyczki. A to wszystko dzięki Tarnowskiej, która próbowała załagodzić całą sytuację.

-Wiesz, że Zosia wczoraj przesłała mi maila? Poprosiła o aktualne zdjęcie Helenki. To chyba sprawka Joasi, prawda? - zapyta z przekonaniem Agnieszka, gdy odwiedzi Tomka w pracy.

Zobacz: M jak miłość. Szokujący koniec M jak miłość przed wakacjami. Bilski za kratkami! Marysia zamieszka z Arturem

-Chciałam ci podziękować. Dostałam do Zosi miłego maila i wiem, że to twoja zasługa - powie Asi Olszewska w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2016. Joasia, Tomek, Agnieszka, Wojtuś, Zosia i Helenka będą wielką, szczęśliwą rodziną?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: