SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek nigdy nie pozwoli Joasi odejść

M jak miłość. Tomek nigdy nie pozwoli Joasi odejść

07.06.2016, godz. 20:20
M jak miłość odcinek 1231 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1231 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Koniec sezonu "M jak miłość" przed wakacjami 2016 upłynie pod znakiem miłości! W 1231 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą seks na pojednanie w wykonaniu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk). Kryzys w ich związku uda się wreszcie zażegnać. Nie dość, że Asia wybaczy Tomkowi wszystkie kłamstwa, to jeszcze na zgodę spędzi z nim namiętną noc. A Tomek zrozumie, że Joasia jest kobietą jego życia, jedyną miłością, której nigdy nie pozwoli odejść.

"M jak miłość" odcinek 1231 ostatni przed wakacjami 2106 - wtorek, 7.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Joasia i Tomek z "M jak miłość" znów razem szczęśliwi! Na tę chwilę czekały miliony fanów tej pary. Ostatni 1231 odcinek "M jak miłość" przed wakacjami 2016 udowodni wszystkim niedowiarkom, że uczucie łączące tych dwoje bohaterów jest tak silne, że nikt, nawet Agnieszka (Magdalena Walach) nie jest w stanie go zniszczyć.

Patrz: M jak miłość. Szokujący koniec M jak miłość przed wakacjami. Bilski za kratkami! Marysia zamieszka z Arturem

Po wielu dniach życia w niepewności Asia wreszcie zrozumie, że jeśli nie chce stracić Tomka, to powinna mu wybaczyć i zapomnieć o tym, że oszukiwał ją w sprawie swojej córki Helenki (Ola Trojanowska). Pewnego wieczoru zakochani spojrzą na siebie tak wymownie, że Asia nie będzie w stanie dłużej kryć się z uczuciami do Tomka. W 1231 odcinku "M jak miłość" zaproponuje ukochanemu, by kolejną noc spędzili razem we wspólnym łóżku.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka zapomni o Tomku w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami

Zakochani wreszcie będą mogli cieszyć się bliskością. Joasia i Tomek przeżyją niesamowite chwile miłosnego uniesienia. Pierwsze od bardzo dawna. Seks na zgodę pozwoli im zrozumieć, że nie potrafią bez siebie żyć.

Kiedy będą leżeć w łóżku przytuleni do siebie poczują się naprawdę szczęśliwi. Tomek czule i delikatnie pocałuje narzeczoną zupełnie jakby bał się, że Asia znów od niego ucieknie. W tej jednej chwili Chodakowski podejmie decyzję, że bez względu na wszystko nigdy nie pozwoli Joasi odejść. To ona jest bowiem miłością jego życia, z nią chce wziąć ślub i wychować swoje dzieci.

Ostatnia scena finału sezonu "M jak miłość" przed wakacjami będzie zapowiedzią nowego etapu w historii miłości Joasi i Tomka, w której Agnieszka nie zagrozi już ich szczęściu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: