SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Śledztwo Piotrka. Na zlecenie Góreckiego znajdzie zabójcę jego żony

M jak miłość. Śledztwo Piotrka. Na zlecenie Góreckiego znajdzie zabójcę jego żony

21.05.2016, godz. 10:27
M jak miłość odc. 1210. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1210. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) foto:

Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" rozpocznie prywatne śledztwo w sprawie śmierci żony Góreckiego (Wojciech Wysocki). W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2016 biznesmen zleci Zduńskiemu rozwiązanie sprawy sprzed 15 lat. Czy Piotrek odnajdzie sprawcę wypadku i rozwikła zagadkę śmierci mamy Olgi (Katarzyna Zawadzka). W 1231 odcinku "M jak miłość" Zduński spotka się w tej sprawie z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk).

"M jak miłość" odcinek 1231 ostatni przed wakacjami 2016 - wtorek, 7.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Górecki dowiedział się, że Piotrek był prawnikiem. To urządza biznesmena, który choć nie lubi kłamstwa, potrzebuje teraz pomocy specjalisty.

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Tomek pogodzą się i znów będą sypiać w jednym łóżku

W 1231 odcinku "M jak miłość" pracodawca Piotrka zleci mu poszukiwania sprawcy tragedii sprzed lat. Olga opowiadała już Zduńskiemu o śmierci swojej matki. Kobieta zginęła w wypadku samochodowym spowodowanym przez szaleńca, który w dodatku uciekł z miejsca zdarzenia.

Pomoc nie przyjechała na czas, a żona Góreckiego umarła na miejscu. Teraz mężczyzna postanowi rozprawić się z przeszłością. Czy Piotrek odnajdzie dla niego sprawcę wypadku?

Przeczytaj: M jak miłość. Ojciec Izy jest mordercą. Kogo zabił Lewiński?

Tragedia miała miejsce 15 lat temu. Od tej pory sprawą zajmowało się wielu specjalistów, ale trop zawsze się urywał. W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2016 Zduński spotka się z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) i poprosi go o kontakt do policjanta, który mógłby mu pomóc w dochodzeniu.

W tym samym czasie w "M jak miłość" dowiemy się, że ojciec Izy Lewińskiej (Adrianna Kalska) 15 lat temu spowodował śmiertelny wypadek i od tego czasu się ukrywa. Czy Piotrek trafi na trop Lewińskiego?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: