SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga zniszczy randkę Kingi i Piotrka! Co zrobi Olga, by zdobyć Zduńskiego?

M jak miłość. Olga zniszczy randkę Kingi i Piotrka! Co zrobi Olga, by zdobyć Zduńskiego?

06.06.2016, godz. 21:17
M jak miłość odc. 1231. Olga (Katarzyna Grabowska), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1231. Olga (Katarzyna Grabowska), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Olga (Katarzyna Grabowska) z "M jak miłość" w końcu powie Piotrkowi (Marcin Mroczek), co do niego czuje! W 1231 odcinku "M jak miłość" nastolatka zepsuje randkę Zduńskich i wyzna Piotrkowi miłość! Kinga (Katarzyna Cichopek) od początku domyślała się, że nastolatka ma ochotę na jej męża. Czy w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2016 Piotrek ulegnie zakochanej Oldze?

"M jak miłość" odcinek 1231 ostatni przed wakacjami 2106 - wtorek, 7.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Piotrek traktuje Olgę jak młodszą siostrę, którą musi się zajmować, ale nie zauważa, że nastolatka cały czas robi do niego maślane oczy. Córka Góreckiego zakochała się w pracowniku ojca i zrobi wszystko żeby go zdobyć.

Zobacz: M jak miłość. Kiedy ostatni odcinek M jak miłość przed wakacjami 2016? Koniec M jak miłość we wtorek, 7.06.2016

W 1231 odcinku "M jak miłość" Zduński, który niczego nie podejrzewa, opowiada nastolatce o swoich wieczornych planach i o "niespodziewanej randce", którą planuje zaskoczyć Kingę. 18-latka źle go zrozumie i uzna, że to właśnie ona jest tą szczęściarą zaproszoną na wieczór.

W ostatnim odcinku "M jak miłość" Olga skłamie ojcu, że nocuje u koleżanki i wymknie się z domu do lokalu, o którym wspominał Piotrek. Na miejscu zastanie go jednak w objęciach swojej żony. Załamana odejdzie, a swoje kroki skieruje do najbliższego baru.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka zapomni o Tomku w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami

Romantyczny wieczór w sypialni przerwie Zduńskim telefon od Anki, koleżanki Olgi, która powie Piotrkowi, że dziewczyna upiła się w barze, a barman chce wzywać policję. Ku niezadowoleniu Kingi Piotrek szybo wyskoczy z łóżka i pojedzie po dziewczynę, żeby uchronić ją od dalszych kłopotów.

Pijana Olga wyzna mu wtedy miłość. - Ty jeszcze nie wiesz, do czego jestem zdolna, jeśli bardzo czegoś chcę… A tak się składa, że chcę ciebie! - powie odważnie nastolatka. Jak Piotrek zareaguje na słowa Olgi?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: