SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia i Artur na randce w domu Zduńskich

M jak miłość. Marysia i Artur na randce w domu Zduńskich

07.06.2016, godz. 20:16
M jak miłość odcinek 1231. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1231. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ostatni odcinek "M jak miłość" upłynie pod znakiem miłości i da widzom nadzieję na to, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) wrócą do siebie! Byli małżonkowie spędzą razem romantyczny wieczór w domu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). W 1231 odcinku "M jak miłość" Rogowscy będą wspominać swoją pierwszą randkę, a Artur wykorzysta okazję, by kolejny raz wyznać Marii jak bardzo ją kocha.

"M jak miłość" odcinek 1231 ostatni przed wakacjami - wtorek, 7.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Koniec sezonu "M jak miłość" będzie pełen wzruszających. Marysia i Artur, którzy już od dawna stale przyciągają się i odpychają, znów przekroczą granice łączącej ich przyjaźni. Ale będą mieli ku temu dobry powód.

W 1231 odcinku "M jak miłość" po nagłym zniknięciu Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj), Marysia zacznie bać się o bezpieczeństwo swoje i Basi (Maja Wudkiewicz). Powód? Ktoś cały czas będzie ją dręczył głuchymi telefonami, a kiedy wpadnie z wizytą do Kingi i Piotrka zauważy przed ich domem na Deszczowej śledzący ją samochód i podejrzanych mężczyn.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia w więzieniu u Bilskiego. Nie porzuci gangstera!

Coraz bardziej przerażona Rogowska powie o swoich obawach Arturowi, który oczywiście nie powstrzyma się przed komentarzem, że przeszłość Bilskiego znów daje o sobie znać. Kiedy Rogowscy zostaną sami z dziećmi Zduńskich, bo młodzi wyjdą na romantyczną randkę, oni także urządzą sobie nastrojowy wieczór przy winie i muzyce.

Artur specjalnie puści płytę z piosenką, która ma dla niego szczególnie znaczenie. - Coś ci to przypomina? - zapyta byłą żonę, a Marysia od razu się rozmarzy. - Tak, bardzo lubię tę piosenkę. A Rogowski wróci myślami do początku ich znajomości. - To z naszej pierwszej randki...

- Pamiętam, wtedy poprosiłeś mnie do tańca... - przyzna Maria, a na jej twarzy od razu pojawi się uśmiech. Rogowski zauważy, że ukochana tak jak on miło wspomina te wspólne chwile. - I miałaś wtedy taką ciemną, czerwoną sukienkę i długie kolczyki. Byłaś tak blisko, że czułem twój zapach. Ja pamiętam, że byłem wtedy zakochany w tobie do nieprzytomności. Zupełnie jak teraz... - powie Marysi i spróbuje ją pocałować, lecz nagle w domu zjawią się Kinga i Piotrek.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Magda i Olek wyjadą z synem Maćkiem do Grabiny

Artur odprowadzi Marię do domu, a na pożegnanie złoży na jej policzku niewinny pocałunek. Przez moment oboje poczują się jak przed laty kiedy rodziła się ich miłość. I choć serce Marysi będzie wyrywać się do byłego męża, to nie zdecyduje się zaprosić go do środka na noc.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: