SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłośc. Marysia chciała być żoną Roberta Bilskiego. Szokujące wyznanie Marysi

M jak miłośc. Marysia chciała być żoną Roberta Bilskiego. Szokujące wyznanie Marysi

03.06.2016, godz. 14:00
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Szok w "M jak miłość"! Marysia (Małgorzata Pieńkowska) chce poślubić Roberta (Zbigniew Stryj)! W 1231 odcinku "M jak miłość" Rogowska w szczerej rozmowie z Kingą (Katarzyna Cichopek) wyznaje, że chce założyć z Bilskim rodzinę. Przeszkadza jej jedynie fakt, że Robert nie mówi jej o wszystkim, a przecież zaufanie to podstawa. Niestety, w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2016 okazuje się, że Maria ma słuszne wątpliwości. Jej kochanek zostaje aresztowany!

"M jak miłość" odcinek 1231 ostatni przed wakacjami 2106 - wtorek, 7.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marysia spotyka się z Robertem od wielu miesięcy. Zaczęło się od tego, że Artur (Robert Moskwa) ją zdradził, a ona zwyczajnie chciała zacząć nowe życie. Udało się?

Przeczytaj: M jak miłość odcinek 1231 ostatni przed wakacjami! Jak się skończy serial? - wszystkie SZCZEGÓŁY

Nie do końca. Artur wciąż jest ważną częścią jej skomplikowanego życia uczuciowego. Natomiast Robert coś przed nią ukrywa. Marysię irytuje fakt, że ukochany o wszystkim jej nie mówi. W 1231 odcinku "M jak miłość" Marysia żali się Kindze (Katarzyna Cichopek), że straciła do Bilskiego zaufanie. Chwilę później zbiera się na szczere wyznanie i mówi, że marzy o tym, żeby założyć z nim rodzinę!

-Nawet Basia zaczęła się do niego przekonywać, a początki nie były łatwe. Ja zaczęłam myśleć, że stworzymy rodzinę - mówi Rogowska i dodaje po chwili:  -Wyznanie miłości w moim wieku to nie jest powód, żeby założyć rodzinę.

Zobacz: M jak miłość. Bilski aresztowany. Marysia zamieszka z Arturem

Czy Marysia powie Robertowi o swoich uczuciach i wyzna, że chce zostać jego żoną? Niestety nie będzie miała takiej okazji. Robert przepadł bez śladu! W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami Bilski zjawi się w mieszkaniu ukochanej, ale kilka minut później policjanci wyprowadzą go zakutego w kajdanki! Robert pójdzie do więzienia przez ciemne interesy, które prowadził za plecami kochanki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: