SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia wybaczy Tomkowi. Namiętna noc zakochanych w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami

M jak miłość. Joasia wybaczy Tomkowi. Namiętna noc zakochanych w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami

06.06.2016, godz. 21:16
M jak miłość odcinek 1231 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1231 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami 2016 to wielkie pojednanie Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk), który wreszcie się pogodzą i spędzą razem noc. W 1231 odcinku "M jak miłość" Asia zrozumie, że nie może dłużej gniewać się na narzeczonego, który oszukał ją w sprawie dziecka Agnieszki (Magdalena Walach). Joasia wybaczy Tomkowi kłamstwa, a na zgodę znów zaprosi go do ich wspólnego łóżka. Spora w tym zasługa Wojtusia (Feliks Matecki). Koniec "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną upłynie pod znakiem miłości.

"M jak miłość" odcinek 1231 ostatni przed wakacjami 2106 - wtorek, 7.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Joasia i Tomek z "M jak miłość" uratują swój związek! Koniec 16 sezonu "M jak miłość" przed wakacjami 2016 będzie wyjątkowo szczęśliwy dla narzeczonych, bo po wielu tygodniach życia w zawieszeniu wreszcie dojdą do wniosku, że nie mogą bez siebie żyć.

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga swatką! Dzięki niej Marcin i Monika będą razem?

W 1231 odcinku "M jak miłość", czyli ostatnim tej serii Joasia wybaczy Tomkowi kłamstwa. Ale to jeszcze nie wszystko - znów obdarzy go zaufaniem i zyska pewność, że Tomek już nigdy więcej jej nie skrzywdzi. Jak podaje dwutygodnik "Świat Seriali" Chodakowski będzie bardzo się starał, by Joasię, która co prawda wróciła do niego, ale wciąż trzyma go na dystans. A dowodem na to są noce, które spędzają osobno - ona w jego łóżku, a on na kanapie w salonie.

Wojtuś dostrzeże, że choć Joasia i Tomek są razem, to między nimi wciąż coś jest nie tak. Syn Tomka zauważy, że jego tata śpi na kanapie, a to oznacza, że Asia nadal się na niego gniewa. - Czyli sofa to jest taki twój jeżyk, prawda? W przedszkolu, jak ktoś narozrabiał, to musiał siedzieć na jeżyku - wyjaśniu ojcu Wojtuś.

Patrz: M jak miłość. Ojciec Izy jest mordercą. Kogo zabił Lewiński?

Wreszcie Joasia dojrzeje do decyzji, by z powrotem wpuścić Tomka do swojego łóżka. Zauważy bowiem smutek Wojtusia, który będzie bardzo przeżył ich problemy. Poza tym Chodakowski zapewni narzeczoną, że dla niej zrobiłby wszystko, że tylko ją kocha i pragnie z nią spędzić resztę życia. Błagania Tomka zmiękczą serce Asi. I w ostatnim 1231 odcinku "M jak miłość" Joasia wybaczy Tomkowi. Tym samym zakochani otworzą nowy rozdział swojego związk.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: