SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski pobity przez bandytów, z którymi robił interesy!

M jak miłość. Bilski pobity przez bandytów, z którymi robił interesy!

07.06.2016, godz. 20:11
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Robert Bilski (Zbigniew Stryj) napadnięty przez gangsterów! W 1231 odcinku "M jak miłość" Bilski wróci do domu pobity. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) spanikuje i zacznie zadawać wiele pytań, bojąc się o kochanka i o własne życie. Robert niestety niczego jej nie wyjaśni. Nim zdąży spakować najpotrzebniejsze rzeczy do ucieczki do mieszkania wpadną policjanci i go aresztują! Dramatyczny finał "M jak miłość" przed wakacjami 2016...

"M jak miłość" odcinek 1231 ostatni przed wakacjami 2106 - wtorek, 7.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marysia Rogowska straciła głowę dla Roberta, ale teraz zaczyna się bać o własne życie! Jego błędy z przeszłości i porachunki z gangsterami teraz dają się we znaki.

Zobacz: M jak miłość. Bilski aresztowany. Marysia zamieszka z Arturem

W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2016 Rogowska zacznie się poważnie martwić o ukochanego. Robert przepadł bez śladu, a ona nawet nie wie dokąd pojechał. W rozmowie z Kingą (Katarzyna Cichopek) Maria wyzna, że straciła do niego zaufanie.

W 1231 odcinku "M jak miłość" Bilskie jednak wróci do domu, ale to wcale nie uspokoi Marysi. Rogowska będzie w szoku, gdy w drzwiach mieszkania stanie pobity Robert.

Przeczytaj: M jak miłość odcinek 1231 ostatni przed wakacjami! Jak się skończy serial? - wszystkie SZCZEGÓŁY

- Boże, Robert, jak ty wyglądasz...? Co się stało?! - spanikuje Rogowska.
- Nic, mam kłopoty i... muszę wyjechać na parę dni!
- Ale jakie kłopoty? Powiedz coś, do cholery! Uciekasz przed kimś? Coś ci grozi? Coś... nam grozi?! - Rogowska będzie domagała się odpowiedzi, ale będzie już za późno na rozmowy - Otwierać! Policja! - dobiegnie głos zza drzwi, a Robert zostanie aresztowany.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: