SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur boi się o życie Marysi i Basi. Przez Bilskiego grozi im śmierć

M jak miłość. Artur boi się o życie Marysi i Basi. Przez Bilskiego grozi im śmierć

04.06.2016, godz. 16:15
M jak miłość odcinek 1231. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1231. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Artur (Robert Moskwa) boi się o życie swojej byłej żony i ich córki! W 1231 odcinku "M jak miłość" Robert (Zbigniew Stryj) sprowadza na Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i Basię (Maja Wudkiewicz) śmiertelne niebezpieczeństwo. Rogowska jednak odrzuca pomoc dawnego partnera, bo nie chce dawać mu złudnej nadziei. Co się wydarzy w ostanim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2016?

"M jak miłość" odcinek 1231 ostatni przed wakacjami - wtorek, 7.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1231 odcinku "M jak miłość" po nagłym zniknięciu Roberta Bilskiego, Marysia zacznie bać się o bezpieczeństwo swoje i Basi. Powód? Ktoś cały czas będzie ją dręczył głuchymi telefonami, a kiedy wpadnie z wizytą do Kingi (Katarzyna Dąbrowska) i Piotrka (Marcin Mroczek) zauważy przed ich domem na Deszczowej śledzący ją samochód i podejrzanych mężczyn.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia w więzieniu u Bilskiego. Nie porzuci gangstera!

Coraz bardziej przerażona Rogowska powie o swoich obawach Arturowi, który oczywiście nie powstrzyma się przed komentarzem, że przeszłość Bilskiego znów daje o sobie znać. Artur jednak sam będzie przerażony sytuacją i zacznie się bać o życie najbliższych!

W ostatnim odcinku "M jak miłość" po kolejnym głuchym telefonie, który Marysia odbierze w jego obecności, Artur zaproponuje jej, żeby dla wspólnego bezpieczeństwa zamieszkali razem.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Magda i Olek wyjadą z synem Maćkiem do Grabiny

-Może to moja bujna wyobraźnia, ale wydaje mi się, że tych przypadków jest trochę za dużo - zacznie Maria.
-Właśnie dlatego uważam, że dopóki sytuacja z Robertem się nie wyjaśni, powinnyście z Basią zamieszkać u mnie - Artur zaproponuje byłej żonie, żeby zamieszkali razem.
-Nie to nie jest dobry pomysł. Ale dobrze by było, gdyby Basia na jakiś czas zamieszkała z tobą, wtedy czułabym się bezpiecznie.
-Marysiu ja się o was martwię, nie chcę żeby Robert... - powie załamany Rogowski, ale Marysia znów mu przerwie i wyzna, że to nie wchodzi w grę!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: