SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski aresztowany! Dramatyczny koniec M jak miłość przed wakacjami

M jak miłość. Bilski aresztowany! Dramatyczny koniec M jak miłość przed wakacjami

06.06.2016, godz. 21:20
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Koniec "M jak miłość" przed wakacjami 2016 już we wtorek, 7.06.2016, w TVP2! Ostatni 1231 odcinku "M jak miłość" tego sezonu przyniesie tragiczny zwrot w życiu Marysi Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska). Kochanek Robert Bilski (Zbigniew Stryj) sprowadzi na Marysię śmiertelne niebezpieczeństwo. Ale Bilski wreszcie się doigra. Za to, że w przeszłości prowadził ciemne interesy związane z przemytem, zostanie aresztowany. Koniec romansu Marysi i Bilskiego zachęci Artura (Robert Moskwa) do złożenia ukochanej propozycji, by zamieszkali razem.

"M jak miłość" odcinek 1231 ostatni przed wakacjami 2016 - wtorek, 7.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Finał 16 sezonu "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną oznacza kolejne zmiany w życiu miłosnym Marysi Rogowskiej, która od kilku miesięcy nie może wybrać między dwoma mężczyznami. Cały czas kocha Artura, lecz nie ma serca zakończyć romansu z Bilskim.

Patrz: M jak miłość. Joasia i Tomek pogodzą się i znów będą sypiać w jednym łóżku

W ostatnim 1231 odcinku "M jak miłość" kochanek Marysi sam doprowadzi do tego, że Rogowska ostatecznie podejmie decyzję o rozstaniu. Jak do tego dojdzie? Przez Bilskiego i jego wrogów z przeszłości Marysia znajdzie się na celowniku bardzo niebezpiecznych przestępców. Gdy Robert nagle zniknie, Maria nie będzie miała z nim żadnego kontaktu. Na domiar złego zauważy, że ktoś ją śledzi i zacznie dostawać głuche telefony.

Marysia będzie bać się nie tylko o siebie, ale przede wszystkim o swoją córkę Basię (Maja Wudkiewicz). Opowie o swoich obawach Arturowi, który w 1231 odcinku "M jak miłość" zaproponuje jej, by się do niego przeprowadziła. Marysia odmówi, lecz zgodzi się na to, żeby Artur wziął do siebie Basię. Sama wróci do swojego mieszkania.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek zdradzi Kingę z Olgą

W ostatnim 1231 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2016 Bilski niespodziewanie zjawi się u kochanki. Znów będzie miał na twarzy ślady po pobiciu, lecz nie wyjaśni Marysi co się stało. Powie jej tylko, że musi na jakiś czas wyjechać, bo ścigają go wrogowie z przeszłości. To Rogowskiej wystarczy, by ostatecznie zakończyć ich zwiążek.

Chwilę później w mieszkaniu Marysi pojawi się policja, która aresztuje Bilskiego. Za co? Tego widzowie dowiedzą się w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: