SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Piotrek straci pracę u Góreckiego przez jego asystenta Orskiego?

M jak miłość. Piotrek straci pracę u Góreckiego przez jego asystenta Orskiego?

06.06.2016, godz. 19:40
M jak miłość odc. 1230. Janusz Orski (Aleksander Sosiński), Piotrek Zduński (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1230. Janusz Orski (Aleksander Sosiński), Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) foto:

W serialu "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) będzie miał wroga w pracy! Janusz Orski (Aleksander Sosiński), który rywalizował z nim o stanowisko asystenta Góreckiego (Wojciech Wysocki) teraz będzie utrudniać mu życie! W 1230 odcinku "M jak miłość" między mężczyznami zacznie się ostra rywalizacja. Czy Orski będzie sabotował pracę kolegi i doprowadzi do zwolnienia Zduńskiego? Piotrek znów będzie miał poważne kłopoty w pracy, a Orski nie spocznie póki nie dopnie swego.

"M jak miłość" odcinek 1230 - poniedziałek, 6.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1230 odcinku "M jak miłość" Piotrek oficjalnie awansuje i rozpoczyna pracę jako asystent Góreckiego. Janusz Orski, z którym rywalizował o tę posadę, robi wszystko, by utrudnić mu życie... Młody pracownik biznesmena liczył bowiem na to, że to on dostanie tę posadę.

Zobacz: M jak miłość. Ojciec Izy mordercą. Lewiński zabił matkę Olgi Góreckiej

- Piotrek traktuje Orskiego jako faceta, z którym trzeba współpracować, ale niekoniecznie trzeba się przyjaźnić - powiedział w "Kulisach serialu M jak miłość" Marcin Mroczek. Co zrobi rywal, żeby pozbyć się Zduńskiego? Może wspomni Góreckiemu o tym, że jego córka podkochuje się w jego pracowniku?

Przeczytaj: M jak miłość. Marta awansuje na wspólnika w kancelarii Andrzeja i Wernera

Jedno jest pewne. Orski nie pozwoli, żeby Piotrek był faworyzowany przez szefa! Mało tego zrobi wszystko, by jak najszybciej pozbyć się Zduńskiego. Po stronie Piotrka stanie oczywiście Olga, której prawnik bardzo się podoba i liczy, że w ten sposób go zdobędzie.

- Orski jest błyskotliwym człowiekiem. Stawia na karierę. Zrobi wszystko, żeby utrzymać swoje stanowisko i wywindować się na górę. Piotrek strzeż się
- ostrzega Piotrka Aleksander Sosiński, który wciela się w rolę jego przeciwnika.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: