SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga niszczy małżeństwo Kingi i Piotrka Zduńskich

M jak miłość. Olga niszczy małżeństwo Kingi i Piotrka Zduńskich

16.05.2016, godz. 17:00
M jak miłość. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Kinga (Katarzyna Cichopek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Małżeństwo Zduńskich zagrożone! W 1230 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) posprzeczają się o Olgę (Katarzyna Zawadzka), która nieustannie flirtuje ze Zduńskim! Nastolatka robi to celowo! Czy w "M jak miłość" córka Góreckiego (Wojciech Wysocki) doprowadzi do dramatu w rodzinie Zduńskich? Ciekawe, czy Piotrek jej ulegnie. Kinga by mu tego nie darowała!

"M jak miłość" odcinek 1230 - poniedziałek, 6.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Olga jest przebojową nastolatką, ale wbrew pozorom czuje się bardzo samotna. W towarzystwie Piotrka otwiera się i zaczyna mówić o swoich kłopotach. Piotrek traktuje ją jak młodszą siostrę, ale ona wobec niego ma poważniejsze zamiary.

Zobacz: M jak miłość. Olga pozna tajemnicę Piotrka Zduńskiego

- Dla Olgi każdy znak, uśmiech, dobre słowo jest nadzieją na coś więcej. Ona się do tego przywiązuje. Jest bardzo pogubiona przez swoje rodzinne przeżycia. Potrzebuje silnego ramienia i takim okazuje się Piotrek - powiedziała Katarzyna Zawadzka w "Kulisach serialu M jak miłość".

W 1230 odcinku "M jak miłość" cierpliwość Kingi zostanie wystawiona na poważną próbę. Jej mąż wróci do domu oblany damskimi perfumami.
-Byłeś w drogerii czy na randce? - zapyta wściekła Zduńska.
-Olga coś sobie zamawiała - wytłumaczy się Piotrek, który pomagał nastolatce dokonać wyboru. Kinga będzie przekonana, że Olga próbuje poderwać jej męża, choć on wcale tego nie dostrzega.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

- Kinga nie cierpi Olgi, denerwuje ją ta dziewczyna. Ma wrażenie, że nie jest uczciwa w swoich zamiarach i nie traktuje Piotrka jako pracownika swojego ojca. Widzi w nim atrakcyjnego mężczyznę. Z premedytacją uwodzi Piotrka. On na razie jest oporny. Każdy mężczyzna ma jakiś słaby punkt, ona go znajdzie i wykorzysta - wyjaśniła Katarzyna Cichopek.

Czy Kinga rozmówi się z młodszą "przyjaciółką" męża? Olga chyba nie zdaje sobie sprawy z kim zadarła.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: