SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta naraża życie dla pracy w kancelarii

M jak miłość. Marta naraża życie dla pracy w kancelarii

01.06.2016, godz. 10:15
M jak miłość 1230, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość 1230, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marta Budzyńska (Dominika Ostałowska) z "M jak miłość" bierze na siebie całą masę służbowych obowiązków, a przecież nerwy szarpią jej schorowane serce! W 1230 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) zaczyna martwić się o żonę i wspólnie z Adamem Wernerem (Jacek Kopczyński) dostrzega, że gdyby nie Marta ich kancelaria już dawno przestałaby funkcjonować! Marta ryzykuje życie, by harować jak wół w kancelarii.

"M jak miłość" odcinek 1230 - poniedziałek, 6.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1230 odcinku "M jak miłość" Marta ma naprawdę ciężki dzień. Wszyscy wychodzą z kancelarii i masa obowiązków zostaje na jej głowie! W dodatku Monika (Anna Wendzikowska) zostawia jej pod opieką swoją córkę Oleńkę.

Zobacz: M jak miłość. Kiedy ostatni odcinek M jak miłość przed wakacjami 2016? Koniec M jak miłość we wtorek, 7.06.2016

Budzyńska od wielu miesięcy ciężko pracuje w kancelarii swojego męża i przypłaca to zdrowiem. Narażona na nerwy prawniczka powinna bardziej na siebie uważać. Niedawno Marta zasłabła w pracy i skarżyła się na problemy z sercem. Budzyński osobiście zawiózł żonę do szpitala. Teraz Andrzej jest wyczulony i widząc jak Marta haruje, prosi Adama o szczerą rozmowę. Prawnik nie chce, żeby jego ukochana wypełniała wszystkie obowiązki w firmie.

W 1230 odcinku "M jak miłość" Andrzej rozumie, że jego interes wciąż się kręci tylko dzięki Marcie, która całymi siłami przykłada się do pracy w kancelarii. Ten biznes bez niej pewnie dawno by upadł.

- Bierze na siebie najwięcej, ciągnie najtrudniejsze sprawy. Próbowałem ją jakoś odciążyć, ale ona nie chce mojej pomocy... - martwi się Budzyński.
- Nie mów jej tego, ale czasem myślę, że jest lepsza od nas! - wtrąca Werner.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin przez Izę będzie miał kłopoty! Tomek ostrzega Marcina przed Góreckimi

Wspólnicy szybko dochodzą do porozumienia i uzgodniają, że Marta powinna awansować na ich partnera. Tego samego dnia wieczorem Andrzej przekazuje Marcie dobre wieści o tym, że została właśnie ich wspólniczką w kancelarii. Jak będzie się układać praca trzech prawników i czy nie ucierpi na tym ich przyjaźń. To się okaże w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: RUPTLY/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: