SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin szuka rodziny Katarzyny Góreckiej. Przez Izę będzie miał kłopoty?

M jak miłość. Marcin szuka rodziny Katarzyny Góreckiej. Przez Izę będzie miał kłopoty?

06.06.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1230. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1230. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Śmiertelny wypadek w "M jak miłość", który wydarzył się 15 lat temu, wpłynie na przyszłość Izy Lewińskiej (Adriana Kalska) i Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski)! W 1230 odcinku "M jak miłość" za namową ukochanego Iza odwiedza grób Katarzyny Góreckiej, którą po pijanemu zabił jej ojciec. Marcin przekonuje Izę, że powinni odnaleźć rodzinę zmarłej kobiety. Za jej plecami rozpoczyna prywatne śledztwo. Nie zdaje sobie sprawy, że tym samym sprowadza na siebie i Izę poważne kłopoty. I nie słucha przestróg Tomka (Andrzej Młynarczyk), który radzi mu, żeby nie ruszał sprawy wypadku sprzed lat.

"M jak miłość" odcinek 1230 - poniedziałek, 6.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przez długi czas Iza Lewińska z "M jak miłość" ukrywała przed Marcinem mroczną tajemnicę ze swojej przeszłości. Kiedy była dzieckiem jej ojciec spowodował po pijanemu śmiertelny wypadek, w którym zginęła Katarzyna Górecka. Uciekł z miejsca tragedii, by uniknąć więzienia. Iza nie mogła nic zrobić, żeby uratować ofiarę swojego ojca.

Patrz: M jak miłość. Olga powie Piotrkowi, że go kocha i zniszczy jego randkę z Kingą

W 1230 odcinku "M jak miłość" w dniu, w którym przypada 15-sta rocznica wypadku Izę przeżywa trudne chwile. Na szczęście Marcin cały czas jest przy niej i przekonuje ją, że powinna zmierzyć się z traumą, która od lat niszczy jej życie. Iza w końcu czyta list, który ojciec zostawił jej przed śmiercią.  A później razem z Marcinem idzie na grób Katarzyny Góreckiej zabitej przez Lewińskiego.

Chodakowski namawia ukochaną, by by posunęła się o krok dalej i odnalazła bliskich zmarłej. - Rodzina tu przychodzi, odwiedza grób. I możesz się z nimi skontaktować, jeśli tylko chcesz...
- Nie chcę! To bez sensu, nie… Boję się reakcji tych ludzi... Co ja im powiem? Że chcę ich przeprosić za mojego ojca? - Iza drży na samą myśl jak mogłoby wyglądać takie spotkanie.
- Kto wie, może to właśnie by ci pomogło? Nie dowiemy się, jeśli nie sprawdzimy... - tłumaczy jej Marcin.

Zobacz: M jak miłość. Kiedy ostatni odcinek M jak miłość przed wakacjami 2016? Koniec M jak miłość we wtorek, 7.06.2016

Na cmentarzu Iza i Marcin mijają się z Olgą (Katarzyna Grabowska) i Góreckim (Wojciech Wysocki), którzy przyszli na grob ukochanej mamy i żony. Kilka godzin później Marcin w tajemnicy przez Izą wraca na cmentarz i prosi jego zarządcę o kontakt do Góreckich. - Szukam kogoś, to zarządza tym cmentarzem... Myśli pan, że jest szansa skontaktowania się z jej rodziną?

Ale zarządca cmentarza nie chce pomóc Marcinowi. - Nie udzielamy takich informacji - odpowiada wymijająco. Kiedy Chodakowski odchodzi od razu dzwoni do Góreckiego. - Był tu taki jeden. Pytał o grób i rodzinę zmarłej. Powiedział, że jeszcze przyjedzie...

Wieczorem Marcin spotyka się z Tomkiem, by poradzić się go w sprawie poszukiwań rodziny Katarzyny Góreckiej. Policjant uważa, że dalsze śledztwo, bo może się źle skończyć i dla Marcina i dla Izy. Rodzina Góreckich ma bowiem prawo domagać się wysokiego odszkodowania na spowodowanie przez ojca Izy wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

- Od razu coś ci powiem: zdecydowanie odradzam poszukiwanie tej rodziny i wchodzenie w to! -
ostrzega go Tomek. - Tylko widzisz... Chodzi o to, że Iza…
- Z tego mogą być kłopoty. Nie wiadomo, co to są za ludzie, mogą mieć jakieś roszczenia… I po co wam to wszystko? Uwierz mi, tak będzie dla wszystkich najlepiej!

Czy Marcin posłucha rady Tomka? A jeśli nie, czy Górecki, który od lat pragnie zemsty za śmierć żony, może Izie zagrozić?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: