SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kłótnia Andrzeja i Wernera o Martę

M jak miłość. Kłótnia Andrzeja i Wernera o Martę

31.05.2016, godz. 21:15
M jak miłość 1230, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość 1230, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Konflikt wspólników w "M jak miłość". Andrzejowi (Krystian Wieczorek) zacznie przeszkadzać, że większość obowiązków wykonuje jego żona, a Adam (Jacek Kopczyński) lekceważy robotę! W 1230 odcinku "M jak miłość" dojdzie do kłótni między prawnikami. Ostatecznie panowie ustalą, że Marta (Dominika Ostałowska) także wejdzie z nimi w spółkę. W ten sposób Budzyńska awansuje i zasili szeregi zarządu całej kancelarii.

"M jak miłość" odcinek 1230 - poniedziałek, 6.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Andrzej i Adam pokłócą się o Martę, a dokładniej o zakres jej obowiązków. Budzyński zacznie martwić się o żonę i przerazi go fakt, że Marta wykonuje najwięcej pracy wyręczając często innych prawników

Zobacz: M jak miłość. Ojciec Izy mordercą. Lewiński zabił matkę Olgi Góreckiej

W 1230 odcinku "M jak miłość" Budzyński wybierze się na ważne spotkanie. Adama nie będzie w kancelarii, a Monika (Anna Wendzikowska) pobiegnie na rozmowę z klientem i zostawi Marcie pod opieką swoją córeczkę.

Żona Andrzeja będzie miała na głowie dosłownie cały interes i dopiero wtedy prawnik zrozumie, że dzięki Marcie to wszystko jeszcze funkcjonuje. Ten biznes bez niej pewnie dawno by upadł.

Przeczytaj: M jak miłość. Bilski wpadnie w szał! Kochanek Marysi wścieknie się o jej książkę

Cała sytuacja bardzo zirytuje Budzyńskiego, który poprosi Adama o rozmowę. Pogadanka przerodzi się w sprzeczkę, ale na szczęście konflikt szybko dobiegnie końca. W 1230 odcinku "M jak miłość" zgodnie ustalą, że Marta powinna zostać ich wspólniczką! Andrzej poinformuje ją o tym w czasie uroczystej kolacji.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: