SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza odpowie za to, że jej ojciec zabił Katarzynę Górecką? Dopadnie ją zemsta Góreckiego?

M jak miłość. Iza odpowie za to, że jej ojciec zabił Katarzynę Górecką? Dopadnie ją zemsta Góreckiego?

06.06.2016, godz. 19:59
M jak miłość odc. 1230. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1230. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Górecki (Wojciech Wysocki) z "M jak miłość" zemści się na Izie (Adriana Kalska) za śmierć swojej żony? W 1230 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) szuka rodziny kobiety, którą zabił w wypadku ojciec Izy. Tomek (Andrzej Młynarczyk) ma jednak złe przeczucia i sugeruje Chodakowskiemu, żeby zostawił sprawę sprzed lat. W tym czasie Górecki dostaje wiadomość, że na cmentarzu przy grobie jego żony ktoś się pojawił. Czy biznesmen, który od lat pragnie zemsty za śmierć Katarzyny zagrozi Izie?

"M jak miłość" odcinek 1230 - poniedziałek, 6.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Górecki od 15 lat szuka zabójcy swojej żony. Biznesmen jest żądny zemsty i to więcej jak pewne, że jeśli trafi na ślad Lewińskiej, będzie chciał zniszczyć jej życie! To jej ojciec doprowadził do śmierci Katarzyny Góreckiej.

Zobacz: M jak miłość. Kiedy ostatni odcinek M jak miłość przed wakacjami 2016? Koniec M jak miłość we wtorek, 7.06.2016

W 1230 odcinku "M jak miłość" Marcin Chodakowski proponuje ukochanej, żeby pojechali na cmentarz. Wizyta na grobie zmarłej kobiety być może pomoże Lewińskiej pogodzić się z przeszłością.

- Ta sprawa z przeszłości wpływa na to, co teraz… Na twoją pracę, relacje z ludźmi… na wszystko. Dlatego uważam, że trzeba to zamknąć. Raz na zawsze. I jeśli wizyta na cmentarzu i grobie tej kobiety ma być takim właśnie symbolicznym zamknięciem… zróbmy to jak najszybciej. Jeszcze dziś. Pojedziemy tam, bo właśnie tego potrzebujesz, żeby raz na zawsze się od tego wszystkiego odciąć i zapomnieć… - przekonuje Marcin i zabiera Izę na miejsce.

Później Chodakowski próbuje na własną rękę odnaleźć rodzinę zmarłej Katarzyny Góreckiej. W tym celu porozmawia z zarządcą cmentarza. - Chodzi o grób pani Katarzyny Góreckiej, druga przecznica za kaplicą... Bardzo chciałbym skontaktować się z jej rodziną. Czy u pana mógłbym zdobyć jakieś, nie wiem, dane kontaktowe?

- Nie, proszę pana, takich informacji nie możemy udzielać! Ale... mogę panu powiedzieć, że na ten grób często ktoś przyjeżdża. Także mogę ich ewentualnie zapytać, jeśli kogoś spotkam... Niech pan się ze mną skontaktuje za parę dni, zobaczymy!

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin przez Izę będzie miał kłopoty! Tomek ostrzega Marcina przed Góreckimi

W 1230 odcinku "M jak miłość" Chodakowski udaje się też po radę do Tomka. Policjant zdecydowanie odradza bratankowi angażowanie się w tę sprawę. Tomek podejrzewa, że Górecki nie będzie zadowolony i pewnie ma rację. Czy szef Piotrka (Marcin Mroczek) zemści się na Izie za to, że jej ojciec zabił mu żonę?

- Z tego mogą być kłopoty. Nie wiadomo, co to są za ludzie, mogą mieć jakieś roszczenia… I po co wam to wszystko? Uwierz mi, tak będzie dla wszystkich najlepiej! - uprzedza Marcina wujek. Z kolei Górecki obiera telefon od zarządcy cmentarza, który mówi mu, że ktoś szuka rodziny Katarzyny...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: