SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej Budzyński już nie walczy o Martę

M jak miłość. Andrzej Budzyński już nie walczy o Martę

03.06.2016, godz. 19:00
M jak miłość 1230, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość 1230, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Andrzej (Krystian Wieczorek) z "M jak miłość" już nie zabiega o Martę (Dominika Ostałowska). Budzyńska wciąż trzyma męża na dystans, a on boi się kolejnego odrzucenia. W 1230 odcinku "M jak miłość" małżonkowie spotykają się w restauracji. Ale nawet miła atmosfera i wino nie pomagają ocieplić ich relacji. Marta zachowuje się tak, jakby nie chciała wrócić do Andrzeja.

"M jak miłość" odcinek 1230 - poniedziałek, 6.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marta i Andrzej nie są już na wojennej ścieżce, ale ich małżeństwo potrzebuje jeszcze dużo pracy. Póki co Andrzej jest bardzo ostrożny.

Zobacz: M jak miłość. Kłótnia Andrzeja i Wernera o Martę

W 1230 odcinku "M jak miłość" Budzyński zaproponuje Marcie awans. Prawniczka miałaby zostać wspólniczką Andrzeja i Adama (Jacek Kopczyński), którzy do tej pory zarządzali kancelarią. Po rozmowie z Wernerem Andrzej uzna, że bez jego żony ten interes dawno by upadł. Czy Marta wejdzie z nimi w spółkę?

W premierowym odcinku "M jak miłość" prawnik zabierze żonę na romantyczną kolację przy winie. Na miejscu nie zacznie jednak jej uwodzić, bo najwyraźniej nie jest gotowy na kolejnego "kosza"...

Przeczytaj: M jak miłość. Marta naraża życie dla pracy w kancelarii

Budzyńscy będą rozmawiać tylko o pracy. Andrzej wspomni jednak o Piotrku (Marcin Mroczek) i Kindze (Katarzyna Cichopek), których niedawno spotkał -Wspierają się nawzajem. Tak, jak my kiedyś. Miło było powspominać dawne czasy. Partnerstwo w życiu nie najgorzej nam wychodziło - rzuci Andrzej, a Marta tylko zacznie przytakiwać.

Co będzie z ich małżeństwem? Przekonamy się w "M jak miłość" po wakacjach 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: