SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zuza i Wiktor wyjeżdżają razem do Szwecji. Żegnają się z M jak miłość

M jak miłość. Zuza i Wiktor wyjeżdżają razem do Szwecji. Żegnają się z M jak miłość

31.05.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1229. Wiktor Żak (Piotr Grabowski), Zuza (Jolanta Fraszyńska)
M jak miłość odc. 1229. Wiktor Żak (Piotr Grabowski), Zuza (Jolanta Fraszyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Jolanta Fraszyńska żegna się z "M jak miłość", a wszystko dlatego, że grana przez nią bohaterka Zuza Marszałek wyjedzie z Polski z ukochanym z czasów liceum! W 1229 odcinku "M jak miłość" Zuza usłyszy z ust Wiktora Żaka (Piotr Grabowski) wyznanie miłości. Kochanek Zuzy pójdzie też o krok dalej - zaproponuje jej przeprowadzkę do Szwecji. Za jej plecamia powie uprzedzi nawet Kingę Zduńską (Katarzyna Cichopek), że musi sobie szukać nowej niani dla Mikołaja (Ignacy Wudkiewicz) i Lenki (Marysia Głowacka).

"M jak miłość" odcinek 1229 - wtorek, 31.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jolanta Fraszyńska do obsady "M jak miłość" dołączyła w marcu 2015, a już rozstaje się z serialem! Dlaczego aktorka rezygnuje z roli Zuzy Marszałek, niani w domu Zduńskich, która jest także ciotką Magdy (Anna Mucha)? Scenarzyści "M jak miłość" wysyłają Zuzę i jej ukochanego za granicę, ale to nie oznacza, że widzowie już nigdy więcej nie zobaczą tych bohaterów. Na jakiś czas Zuza i Wiktor znikną jednak z "M jak miłość".

Patrz: M jak miłość. Joasia wybaczy Tomkowi, ale zażąda, by Agnieszka usunęła się z ich życia

Związek Zuzy i Wiktora, którzy byli parą w liceum, a teraz odnaleźli się po latach, w 1229 odcinku "M jak miłość" wkracza w nową fazę. I to w dniu, w którym jak podaje "Świat Seriali", Zuza zwierza się Kindze, że ukochany chce ją zostawić i wyjechać do Szwecji.

Co prawda Wiktor planuje przeprowadzkę za granicę, ale tylko ze swoją partnerką. Zakochani umawiają się na romantyczną randkę do Wisłą, podczas której Żak zdradz Zuzie, że faktycznie chce wyjechać na kilka miesięcy, ale tylko razem z nią! Zuza i Wiktor wyznają sobie miłość i spędzają pierwszą po latach noc razem.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

W 1229 odcinku "M jak miłość" okazuje się, że Wiktor - w tajemnicy przed Zuzą - rozmawiał już o jej wyjeździe z Kingą, którą uprzedził, że powinna zacząć szukać nowej niani dla Mikołaja i Lenki. Zduńska jest zaskoczona słowami Wiktora, bo Zuza nie powiedziała jej, że rezygnuje z pracy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: