SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zuza cierpi z miłości do Wiktora. Ukochany Zuzy ją zostawi?

M jak miłość. Zuza cierpi z miłości do Wiktora. Ukochany Zuzy ją zostawi?

26.05.2016, godz. 15:00
M jak miłość odc. 1229. Wiktor Żak (Piotr Grabowski), Zuza (Jolanta Fraszyńska)
M jak miłość odc. 1229. Wiktor Żak (Piotr Grabowski), Zuza (Jolanta Fraszyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Koniec miłości Zuza (Jolanta Fraszyńska) i Wiktora (Piotr Grabowski) z "M jak miłość"? Uczucie, które połączyło tę parę bohaterów narodziło się wiele lat temu, jeszcze w czasach szkolnych. Teraz Zuza Marszałek i Wiktor Żak postanowili znów być razem. Jednak w 1229 odcinku "M jak miłość" niania dzieci Zduńskich zaczyna się bać, że ukochany chce ją zostawić. Zwierza się więce ze swoich rozterek Kindze (Katarzyna Grabowska).

"M jak miłość" odcinek 1229 - wtorek, 31.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zuza i Wiktor z "M jak miłość" zakochali się w sobie kiedy jeszcze chodzili do liceum. Jednek ich związek nie przetrwał. Dopiero niedawno gdy oboje jechali na zjazd szkolny mieli okazję znów się spotkać.

Jedno spotkanie wystarczyło, by uświadomili sobie, że wciąż im na sobie zależy. Wiktor przez jakiś czas ukrywał przed Zuzą, że jego córka Karolina (Aleksandra Kusio) zginęła w wypadku, że jej serce dostała Magda (Anna Mucha), kuzynka Zuzy. Powiedział jest jednak prawdę, by nie stracić kolejnej bliskiej osoby.

Patrz: M jak miłość. Jolanta Fraszyńska odchodzi z serialu. Zuza wyjeżdża z Wiktorem do Szwecji

W 1229 odcinku "M jak miłość" między zakochanymi znów coś zaczyna się psuć. Zuza nie jest szczęśliwa w tym związku, bo czuje, że Wiktor chce odejść. Zagląda do "Bistro za rogiem", by podzielić się z Kingą swoimi problemami.

- Bałam się kolejnego rozczarowania, zranienia i naprawdę bardzo. Nie chciałam się zakochać…Parę dni temu całkiem przypadkiem się dowiedziałam, że Wiktor wkrótce wyjeżdża do Szwecji. Na kilka miesięcy. I nic mi o tym nie powiedział. I nie wygląda na to, że mi o tym powie. Nie wiem, czy Wiktor kiedykolwiek będzie gotowy na zmiany w swoim życiu... - przyznaje załamana Zuza.

Przeczytaj: M jak miłość. Wypadek Izy i jej ojca. Tragiczna śmierć sprzed lat koszmarem dziewczyny Marcina

Zduńska radzi przyjaciółce, by szczerze porozmawiała z Wiktorem. Zuza dochodzi do wniosku, że rozstanie jest nieuniknione. - Kinga, lepiej będzie, jeśli się z tej relacji wycofam! To i tak nie ma przyszłości. A może teraz będzie mniej bolało? Gdyby Wiktorowi na mnie zależało, to... Jeśli ludziom na sobie zależy, to zachowują się trochę inaczej. I ty dobrze wiesz, o czym mówię… - mówi załamana Zuza.

Czy związek Zuzy i Wiktora w końcu się rozpadnie? W 1229 odcinku "M jak miłość" zakochani umawiają się na kolejną randkę nad Wisłą. Być może ostatnią. Później spędzają razem pierwszą wspólną noc, po której Wiktor mówi Zuzie, że chce aby z nim wyjechała do Szwecji.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: