SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rozwód rodziców Marcina i Olka. Aleksandra już nie kocha Grzegorza

M jak miłość. Rozwód rodziców Marcina i Olka. Aleksandra już nie kocha Grzegorza

26.05.2016, godz. 20:46
M jak miłość odc. 1229. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak)
M jak miłość odc. 1229. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak) foto:

Małżeństwa Chodakowskich z "M jak miłość" nie da się już uratować. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) wybaczyła Grzegorzowi (Wojciech Majchrzak) zdradę, ale już go nie kocha. W 1229 odcinku "M jak miłość" matka Marcina (Mikołaj Roznerski) postanowi złożyć pozew o rozwód. Chodakowski senior będzie w szoku! Sądził, że wszystko wróciło do normy, bo przecież żona znów z num zamieszkała. Aleksandra jednak będzie chciała zacząć nowe życie - tym razem jako singielka. Czy rodzice Marcina i Olka (Maurycy Popiel) się rozwiodą?

"M jak miłość" odcinek 1229 - wtorek, 31.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Grzegorz zdradził żonę z opiekunką Szymka (Staś Szczypiński). Aleksandra była załamana, gdy dowiedziała się o romansie męża z dużo młodszą Emilką (Dorota Chwedorotwicz). Ten przelotny romans jednak szybko dobiegł końca.

Zobacz: M jak miłość. Jolanta Fraszyńska odchodzi z serialu. Zuza wyjeżdża z Wiktorem do Szwecji

Jakiś czas temu Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) zorganizowali rodzinną kolację, żeby Aleksandra i Grzegorz mieli okazję się pogodzić. Udało się, ale najwyraźniej nie na długo.

Już w 1229 odcinku "M jak miłość" Chodakowska zachęcona przez obie synowe, poprosi męża o spotkanie. On niczego nieświadomy przyjdzie na miejsce z szerokim uśmiechem, ale to co usłyszy będzie dla niego ciosem.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

- Jesteś mi bliski, nadal jesteśmy rodziną i zawsze nią będziemy… Mamy wspólne dzieci i wnuki… I już ci wybaczyłam to, co się stało, nie chcę do tego wracać, ale… Przykro mi, kochanie, ale ja już cię nie kocham. To koniec. Chcę rozwodu! - powie Aleksandra i doda, że zamierza złożyć papiery rozwodowe...

Jak zareaguje Grzegorz i czy Marcin poprze decyzję matki? Tak chyba będzie najlepiej. Zdrada Grzegorza otworzyła oczy jego żonie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: