SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek żałuje ślubu z Magdą. Odejdzie od żony?

M jak miłość. Olek żałuje ślubu z Magdą. Odejdzie od żony?

31.05.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1207. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odc. 1207. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" żałuje, że ożenił się Magdą (Anna Mucha)? Życie po ślubie nie jest już takie samo. W 1229 odcinku "M jak miłość" młodszy z braci Chodakowskich żali się Marcinowi (Mikołaj Roznerski) i przyznaje, że coraz częściej myśli, jak wyglądałoby jego życie z inną kobietą. Chodakowski myśli o rozwodzie? Madzia za dużo uwagi poświęca Maćkowi (Franciszek Przanowski) i zupełnie zapomniała o swoim mężu.

"M jak miłość" odcinek 1229 - wtorek, 31.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Olek żałuje, że Magda jest jego żoną! To przykre, ale lekarz coraz częściej myśli o tym, że chciałby, żeby jego całe życie wyglądało inaczej. Jak to wszystko wyglądałoby bez Magdy i Maćka?

Zobacz: M jak miłość. Zuza cierpi z miłości do Wiktora. Ukochany Zuzy ją zostawi?

Dopóki w życiu zakochanych nie pojawił się Maciuś, było jak w bajce. Madzia i Olek spędzali razem całe dnie i noce. Dużo rozmawiali i świetnie czuli się w swoim towarzystwie. Dziś to już przeszłość. Chodakowska nie troszczy się o męża i nie obchodzą jej jego problemy. Teraz to Maciek jest na pierwszym miejscu, a to Olkowi bardzo przeszkadza...

Przeczytaj: M jak miłość. Wypadek Izy i jej ojca. Tragiczna śmierć sprzed lat koszmarem dziewczyny Marcina

Idealne małżeństwo z dnia na dzień przestało istnieć, a Olek jest nieszczęśliwy. W 1229 odcinku "M jak miłość" lekarz spotyka się z bratem i zaczyna się żalić.

-Wiem, wiem. Żona, dziecko, dom, rodzina, ale braciszek mi się udał. Po prostu się czasem zastanawiam, co by było gdyby góra przewidziała dla mnie inny scenariusz. Inne życie, inny zawód, może inna kobieta - mówi zamyślony Olek.
-Każdy się zastanawia, ale ty myślisz tylko tak teoretycznie?
-Pewnie, że teoretycznie - Olek uspokaja Marcina, ale widać, że męczy się w związku z Magdą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: