SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek martwi się o Agnieszkę. Joasia czuje się zagrożona

M jak miłość. Tomek martwi się o Agnieszkę. Joasia czuje się zagrożona

14.05.2016, godz. 10:00
M jak miłość. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wybaczyła Tomkowi (Andrzej Młynarczyk), ale nie potrafi mu ponownie zaufać. W 1228 odcinku "M jak miłość" Tarnowska boi się o swój związek, bo Chodakowski znów podchodzi do Agnieszki (Magdalena Walach) bardzo emocjonalnie. Olszewska chce wrócić do pracy w prokuraturze, a Tomek jej zabrania. W "M jak miłość" Joasia zdaje sobie sprawę, że od teraz zawsze będzie tą "drugą".

"M jak miłość" odcinek 1228 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Asia zgodziła się wrócić do Tomka i znów z nim zamieszkać, ale postawiła kilka ostrych warunków dotyczących spotkań z Agnieszką.

Zobacz: M jak miłość. Joasia wybaczy Tomkowi, ale postawi mu ostre warunki

Tarnowska pozwoliła ukochanemu uczestniczyć w życiu Helenki i jej mamy, ale zaznaczyła, że to ona jest jego prawdziwą rodziną. Olszewska jest pod wrażeniem dobrego serca rywalki, ale Tomek szybko nadużyje jej cierpliwości.

W 1228 odcinku "M jak miłość" Tomek irytuje się po kolejnym spotkaniu z Agnieszką, która zapowiada, że chce wrócić do prokuratury. Chodakowski uważa, że jest jeszcze za wcześnie na powrót do pracy. Przyjaciółka powinna zostać w domu i opiekować się ich córką, ale Olszewska nie chce tego słuchać.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia wystawi Bilskiego jego wrogom! Przestępcy zaatakują Marysię i Basię?

To bardzo irytuje Asię. Tarnowska widzi, jak bardzo Tomek przejmuje się Agnieszką i otacza ją niewyobrażalną troską. Joasia zdaje sobie sprawę, że nadal nie potrafi obdarzyć ukochanego zaufaniem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: