SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek chce mieć dziecko z Asią

M jak miłość. Tomek chce mieć dziecko z Asią

30.05.2016, godz. 20:10
M jak miłość odcinek 1228. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1228. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" będzie w ciąży i urodzi Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) czwarte dziecko? W 1228 odcinku "M jak miłość" Tomek wspomina narzeczonej, że chciałby znów zostać ojcem. Od narodzin jego córki Helenki (Ola Trojanowska) minęło zaledwie kilka miesięcy, a mimo to Chodakowski już myśli o kolejnym dziecku. Tym razem chce je jednak mieć właśnie z ukochaną. Czy Joasia się zgodzi?

"M jak miłość" odcinek 1228 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W rodzinie siła, ale Tomek Chodakowski chyba trochę przesadza z ilością dzieci! Ledwo radzi sobie z utrzymaniem i wychowaniem trójki swoich pociech - adoptowanej córki Zosi (Julia Wróblewska), Wojtusia (Feliks Matecki) i Helenki, a już myśli o tym, żeby czwarty raz zostać ojcem. Jak tak dalej pójdzie to Chodakowscy przebiją liczebnością Mostowiaków.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka wyjeżdża i zostawia córkę Tomkowi i Joasi

W 1228 odcinku "M jak miłość" Tomek nie ustaje w walce o odzyskanie zaufania Joasi, która choć do niego wróciła, to wypędziła go z ich wspólnego łóżka. Próbuje przekonać ukochaną, że bardzo ją kocha, że już nigdy więcej jej nie okłamie i spokojnie może mu zaufać. Choć bardzo się stara, Joasia wciąż pozostaje nieugięta i nie pozwala mu spać w sypialni.

Relacje między zakochanymi dodatkowo komplikuje fakt, że Tomek musi wziąć do siebie Helenkę, bo Agnieszka wyjeżdża służbowo na dwa dni. Na szczęście Asia nie widzi w tym żadnego problemu. Kiedy Tomek widzi jak Asia troskliwie zajmuje się Helenką proponuje jej, by znów postarali się o dziecko.

Zapewnia ukochaną, że może zostać mamą, jeśli oczywiście tylko chce. - Daj nam jeszcze jedną szansę. Możemy mieć dziecko. Nasze dziecko...

- Wybacz Tomek, chyba już jest za późno. Jest Helenka, to wszystko zmienia... Żal mi tylko że z czasem marzenia stają się nierealne...

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek nie pozwoli Joasi odejść. Romantyczny koniec M jak miłość przed wakacjami

Jednak tym razem Joanna stanowczo odmawia. Teraz kiedy Helenka jest na świecie jest już za późno. W ich życiu nie ma miejsca na kolejne dziecko. W tym jednym momencie Tomek zrozumie, że przez niego Joasia rezygnuje ze swojego największego marzenia w życiu - bycia matką. Mało tego wciąż nie wie, że między nim i Asią będzie tak jak dawniej, kiedy stanowili szczęśliwą rodzinę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: