SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia wystawi Bilskiego jego wrogom! Przestępcy zaatakują Marysię i Basię?

M jak miłość. Marysia wystawi Bilskiego jego wrogom! Przestępcy zaatakują Marysię i Basię?

05.05.2016, godz. 13:08
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Przeszłość Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" powraca i znów zagraża Marysi (Małgorzata Pieńkowska) oraz jej córce Basi (Maja Wudkiewicz)! Kochanek Marysi zerwał z przestępczym życiem, odciął się od dawnych wspólników, z którymi robił ciemne interesy, ale w 1228 odcinku "M jak miłość" wrogowie Bilskiego dają o sobie znać. Wszystkiemu winna Marysia, która w swojej książce zdemaskowała Bilskiego. Jeden wpis Marii o tatuażu Roberta wystarcza, by przestępcy, z którymi Bilski do niedawna się zadawał z łatwością go namierzyli. Czy Marysia i Basia będą w niebezpieczeństwie?

"M jak miłość" odcinek 1228 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kim jest Bilski z "M jak miłość" i co ukrywa przed Marysią? Tak naprawdę Rogowska nie zna swojego kochanka, niewiele wie o jego przeszłości, podejrzanych interesach związanych z przemytem. Jakiś czas temu Bilski zapewniał ukochaną, że zerwał kontakty z dawnymi współpracownikami i teraz prowadzi tylko legalne biznesy. Ale to nie oznacza, że wrogowie Bilskiego o nim zapomnieli.

Patrz: M jak miłość. Joasia wybaczy Tomkowi, ale postawi mu ostre warunki

W 1228 odcinku "M jak miłość" Robert nadal udaje kochającego partnera i troskliwego opiekuna. I choć Artur Rogowski (Robert Moskwa) ostrzega była żonę przez Bilskim, to ona ślepo wierzy swojemu kochankowi. Bardzo szybko wychodzi na jaw, że Bilski nie jest z nią szczery.

Kiedy Robert odkrywa, że Marysia napisała w swojej książce o jego tatuażu z tajemniczą datą 7 września, z trudem panuje nad emocjami. Jak podaje "Świat Seriali" Bilski zdaje sobie sprawę, że Marysia nieświadomie zdemaskowała go przed przestępcami, z którymi robi interesy. Teraz wrogowie Bilskiego mogą bez trudu go namierzyć.

Patrz: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

Bilski kolejny raz sprowadza niebezpieczeństwo na Marysię i Basię. Jeszcze tego samego dnia odbiera kilka głuchych telefonów i anonimowy list z datą 7 września. Co oznacza ta data? Dlaczego Bilski nie mówi Marysi całej prawdy o sobie? Kochanek Rogowskiej uprzedza ją, że dla własnego bezpieczeństwa powinna wyjechać z Basią jak najdalej od Warszawy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: