SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski znika, a Marysia musi uciekać przed jego wrogami

M jak miłość. Bilski znika, a Marysia musi uciekać przed jego wrogami

19.05.2016, godz. 07:36
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tajemnicze zaginięcie Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj) w "M jak miłość"! Kochanek Marysi Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska) wciąż ukrywa przed nią kryminalną przeszłość. W 1228 odcinku "M jak miłość" Bilski odkrywa, że Marysia opisała w swojej książce "Z pamiętnika Marii R." jego tatuaż. Dzięki niemu można łatwo go zidentyfikować. Kryminalista, który kiedyś był zamieszany w przemyt, obawia się nie tylko o swoje bezpieczeństwo własne, lecz także Marii i małej Basi (Maja Wudkiewicz). Prosi Marysię, by wyjechała razem z córką, a sam nagle znika.

"M jak miłość" odcinek 1228 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Książka Marysi z "M jak miłość", która ma tytuł "Z pamiętnika Marii R." co prawda nie odsłania intymnych szczegółów z życia Rogowskiej, ale już sam fakt, że wydała ją pod swoim prawdziwym nazwiskiem jest niepokojący dla Bilskiego. Czego tak bardzo obawia się Robert? Oczywiście chodzi o ciemne interesy Bilskiego z przeszłości, wrogów, którzy tylko czyhają, aby go dopaść.

Patrz: M jak miłość. Bilski aresztowany. Marysia zamieszka z Arturem

W 1228 odcinku "M jak miłość" Marysia nie jest świadoma, że jeden wpis z jej książki może ją bardzo drogo kosztować. Bo Rogowska sprowadza niebezpieczeństwo na siebie, Basię i Bilskiego. Przeraża się kiedy Robert prosi ją, by na jakiś czas wyjechała z Basią z Warszawy. - Wstydzę się rzeczy, które robiłem wcześniej. Ale nie bój się, w razie czego potrafię was ochronić -uspokoja Marię.

Przeczataj: M jak miłość. Joasia i Tomek pogodzą się i znów będą sypiać w jednym łóżku

Ale jego słowa przynoszą odwrotny skutek. Marysia coraz bardziej się boi, a jej lęk od razu zauważa Artur Rogowski (Robert Moskwa), który obwinia o wszystko Bilskiego. Były mąż Marysi domyśla się, że w jej życiu dzieje się coś złego, co ma związek z Bilskim. Mówi jej, że nie może patrzeć jak Robert ją krzywdzi.

W 1228 odcinku "M jak miłość" Bilski znika bez śladu gdy wychodzi na jaw, że namierzyli go dawni wrogowie. Marysia niepokoi się o kochanka, który nie zostawia żadnej wiadomości i nie odpowiada na jej telefony.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: