SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski wścieknie się na Marysię za jej książkę! Wrogowie Bilskiego go dopadną?

M jak miłość. Bilski wścieknie się na Marysię za jej książkę! Wrogowie Bilskiego go dopadną?

25.05.2016, godz. 11:41
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Robert Bilski (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" zgrywa idealnego kochanka i partnera. W 1228 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przekona się jednak, że jej wybranek jest znakomitym aktorem. Gdy Robert zorientuje się, że Rogowska w swojej książce "Z pamiętnika Marii R." z dokładnością opisała jego tatuaż wpadnie w szał! Bandyci, z którymi zadarł będą go teraz szukać i mogą dopaść też Marysię. Rogowska będzie przerażona, gdy kochanek ze wściekłością rzuci, że lepiej będzie jeśli na jakiś czas ukryje się razem z Basią (Maja Wudkiewicz)...

"M jak miłość" odcinek 1228 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Książka Marysi z "M jak miłość" pt. "Z pamiętnika Marii R." trafiła na półki księgarni i od razu odniosła sukces. Romansidło stało się hitem, ale Rogowska nie zdaje sobie sprawy, że powieść sprowadzi na nią śmiertelne niebezpieczeństwo!

Patrz: M jak miłość. Bilski aresztowany. Marysia zamieszka z Arturem

Co prawda nie odsłania w książce intymnych szczegółów ze swojego życia, ale już sam fakt, że wydała ją pod swoim prawdziwym nazwiskiem jest niepokojący dla Bilskiego. Czego tak bardzo obawia się Robert? Oczywiście chodzi o ciemne interesy Bilskiego z przeszłości, wrogów, którzy tylko czyhają, aby go dopaść.

W 1228 odcinku "M jak miłość" Robert nieświadomy niczego wciąż będzie zgrywał idealnego partnera i z radością zajmie się Basią. Gdy jednak sięgnie po książkę ukochanej wszystko się zmieni. Bilski wpadnie w szał, gdy dowie się, że Rogowska z dokładnością opisała jego tatuaż doskonale rozpoznawalny w kręgach przestępczych.

Marysie kompletnie zaskoczona wybuchem kochanka spróbuje wszystko wyjaśnić. - Napisałam tu o twoim tatuażu… To tylko data i opisałam to, bo dokładnie tego samego dnia i miesiąca pierwszy raz się spotkaliśmy. Siódmego września…

- Tak, tylko że tatuaż z tą cholerną datą to tak, jakbyś, nie wiem, umieściła w publicznym miejscu mój pieprzony portret pamięciowy! - wytłumaczy jej Robert i doda, że nie czytał jej książki, tylko przejrzał ją pobierznie. - Nie sądziłem, że możesz być taka…
- Głupia? To chciałeś powiedzieć?

Po chwili Bilski uspokoi się i przeprosi za swoje zachowanie. - Wybacz, nie powinienem reagować tak gwałtownie… Ale Rogowska i tak poczuje niepokój. - Naprawdę uważasz, że to, co napisałam może ściągnąć na ciebie jakieś kłopoty?

- Nie. Raczej nie… Po prostu nie chciałbym, żeby moja przeszłość w jakikolwiek sposób wpłynęła na nasze dzisiejsze życie. Dlatego z nią zerwałem. Definitywnie! Wybacz. Tak bardzo cię kocham i jestem na siebie wściekły, że kiedyś byłem taki głupi, nieodpowiedzialny… Ale nie bój się, w razie czego potrafię was ochronić! - zapewni Robert.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia i Tomek pogodzą się i znów będą sypiać w jednym łóżku

Rogowska będzie przerażona kiedy Robert prosi ją, by na jakiś czas wyjechała z Basią z Warszawy. - Marysiu, posłuchaj, tak sobie przemyślałem sprawę i uważam, że... powinnaś wyjechać z Basią. Na jakiś czas Wstydzę się rzeczy, które robiłem wcześniej. Ale nie bój się, w razie czego potrafię was ochronić. Wolę dmuchać na zimne! Uprzedź Olka, że weźmiesz ten zaległy urlop…- powie kochanek Marysi i jeszcze w tym samym odcinku zniknie bez śladu, żeby ukryć się przed wrogami z przeszłości.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: