SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski nie żyje?! Co się stanie z kochankiem Marysi?

M jak miłość. Bilski nie żyje?! Co się stanie z kochankiem Marysi?

30.05.2016, godz. 20:11
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Robert Bilski (Zbigniew Stryj) wpadł w ręce gangsterów. W 1228 odcinku "M jak miłość" Bilski znów okłamie Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i stwierdzi, że jedzie do Katowic załatwiać sprawy z klientem. Prawda będzie zupełnie inna. W finałowej scenie 1228 odcinka "M jak miłość" kochanek Rogowskiej zostanie dopadnięty przez mafię, która od dawna go ściga. Zrobią mu krzywdę?

"M jak miłość" odcinek 1228 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marysia zupełnie nic nie wie o zawodowym życiu Roberta. Bilski prowadzi ciemne interesy i nigdy nie wtajemniczał ukochanej w swoje gangsterskie porachunki.

Zobacz: M jak miłość. Bilski aresztowany. Marysia zamieszka z Arturem

W 1228 odcinku "M jak miłość" Robert wyznaje, że musi wyjechać z miasta. Tłumaczy Marysi, że chodzi o sprawy zawodowe, ale ona szczerze w to wątpi.

- Marysiu. Powiedziałem ci, że jadę do Katowic do dewelopera. Prowadzę zupełnie legalny biznes. Wierzysz mi? - powie przekonującym tonem Robert, a Marysia potwierdzająco pokiwa głową.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia boi się wrogów Bilskiego. Bandyci nachodzą Marysię w mieszkaniu

W finałowej scenie 1228 odcinka "M jak miłość" Rogowska będzie próbowała dodzwonić się do ukochanego. Jego telefon jednak będzie leżał na przednim siedzeniu porzuconego w lesie samochodu.

Bilski trafi w ręce gangsterów, z którymi zadarł. Czy mężczyźni sami wymierzą sprawiedliwość i go zabiją? Robert się doigrał i dodatkowo sprowadził śmiertelnie niebezpieczeństwo na Marię i jej córkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: TVN24/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: