SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bandyci od Bilskiego nachodzą Marysię w jej mieszkaniu. Zrobią jej krzywdę?

M jak miłość. Bandyci od Bilskiego nachodzą Marysię w jej mieszkaniu. Zrobią jej krzywdę?

30.05.2016, godz. 20:10
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" ma powody do obaw. Kochanek Rogowskiej sprowadza na nią niebezpieczeństwo. Choć do końca nie wiadomo jaka jest przeszłość Roberta (Zbigniew Stryj) i kim tak naprawdę jest, to widzowie mogę być pewni, że miał do czynienia z gangsterami, którzy teraz śledzą każdy krok Marysi, żeby go dopaść. W 1228 odcinku "M jak miłość" Marysia boi się kiedy do jej mieszkania dobijają się jacyć podejrzani ludzie.

"M jak miłość" odcinek 1228 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marysia jest naiwna. Związała się z facetem, a zupełnie nic o nim nie wie. Robert nigdy nie opowiadał jej o tym, jak zarabia na życie. Rogowska uznała, że to jednak nie istotne, gdy zauważyła, że ten temat dręczy jej kochanka.

Patrz: M jak miłość. Bilski aresztowany. Marysia zamieszka z Arturem

Sprawy z przeszłości jednak wyjdą na jaw. Robert znów trafi na celownik bandytów, którym kiedyś podpadł. Dzięki książce, którą napisała Rogowska, gangsterzy odnajdą Bilskiego i zaczną śledzić każdy krok jego i jego najbliższych.

Marysia będzie przerażona czując, że ktoś ją obserwuje. Delikatnie zasugeruje Bilskiemu, że ma tego dość, ale on nadal będzie się bronić.

- Wierzę, że zrobiłeś wszystko żeby załatwić swoje sprawy z przeszłości, ale ja jestem tym wszystkim zmęczona. A teraz jeszcze przerażona. Nie wiem co mam powiedzieć.
- Zrozum mnie. Ja cię próbuję cię chronić przed swoją przeszłością. To jest jakieś błędne koło. Marysiu zapomnijmy o tym - poprosi Robert, ale to już nie wchodzi w grę. W 1228 odcinku "M jak miłość" kochanek Marysi zniknie, żeby ją chronić.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia i Tomek pogodzą się i znów będą sypiać w jednym łóżku

W tym samym odcinku Robert padnie ofiarą ścigających go zbirów. W tym czasie Marysia będzie siedziała w domu jak na szpilkach. Gdy do drzwi zapuka Artur (Robert Moskwa) podskoczy przerażona. Odetchnie z ulgą, gdy przekona się, że to jej były mąż i poprosi go, żeby jej potowarzyszył. -Mógłbyś ze mną porozmawiać? Wejdź, jesteśmy same. Robert wyjechał w sprawach zawodowych.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: