SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur ostrzega Marysię przed Bilskim

M jak miłość. Artur ostrzega Marysię przed Bilskim

25.05.2016, godz. 07:36
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Jak długo jeszcze w "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie z Robertem Bilskim (Zbigniew Stryj)? Nie ulga bowiem wątpliwości, że Maria wciąż kocha Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). On z kolei czeka na chwilę gdy Marysia do niego wróci. Dlatego w 1228 odcinku "M jak miłość" kolejny raz próbuje ostrzec ją, że Bilski to podejrzany mężczyzna, który może być niebezpieczny. Artur chce zniechęcić ukochaną do Roberta, ale jego słowa przynoszą odwrotny skutek.

"M jak miłość" odcinek 1228 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tak niezdecydowanej kobiety jak Marysia Rogowska z "M jak miłość" ze świecą szukać! Od miesięcy romansuje z Robertem Bilskim, ale nie może zapomnieć o Arturze i żałuje, że były mąż nie walczy już o jej względy z taką zaciekłością jak dawniej. Gdy jednak Rogowski przystępuje do ataku, żeby pozbyć się Bilskiego, Maria zachowuje się tak, jakby chciała być z Robertem. I jak tu ją zrozumieć skoro na własne życzenie komplikuje sobie życie.

Patrz: M jak miłość. Bilski wpadnie w szał! Kochanek Marysi wścieknie się o jej książkę

W 1228 odcinku "M jak miłość" widzów czeka ciąg dalszy miłosnych przepychanek między Marysią i Arturem. Tym razem Rogowski, który wciąż nie umie pogodzić się z tym, że jego ukochana związała się z Bilskim, nie szczędzi ostrych słów pod adresem rywala.

Słyszy bowiem przypadkiem, jak Marysia rozmawia z kochankiem przez telefon i jest wyraźnie zdenerwowana. Wykorzystuje okazję, by zniechęcić ją do Bilskiego. - Marysiu, ja się po prostu bardzo o ciebie martwię... I naprawdę nie mówię tego ze względu na siebie. Być może straciłem już swoją szansę, ale nie będę bezczynnie patrzył, jak się szarpiesz z facetem, który zwyczajnie na ciebie nie zasługuje!

Przeczytaj: M jak miłość. Bilski aresztowany. Marysia zamieszka z Arturem

Ton Marysi wskazuje, że nie życzy sobie takich uwag, bo to przecież jej życie, ale były mąż to ignoruje. I dalej krytykuje jej nowy związek... - To jest toksyczna relacja, nie widzisz tego? Ten facet…
W końcu Rogowska wybucha. - Ten „facet”, jak go określiłeś... pomógł mi się pozbierać, kiedy ty mnie zostawiłeś! I kiedy zawalił mi się cały świat! Więc proszę nie mów o nim w ten sposób, dobrze? I zostaw mnie w spokoju! - stwierdza wściekła Rogowska.

W tej sytucji Arturowi nie pozostaje nic innego jak pogodzić się z tym, że stracił Marysię na zawsze, że Bilski wygrał wojnę o jej serce. Nieco później w 1228 odcinku "M jak miłość" sprawy komplikują się jeszcze bardziej gdy kochanek Marysi znika...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: