SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka wyjeżdża i zostawia córkę Tomkowi i Joasi

M jak miłość. Agnieszka wyjeżdża i zostawia córkę Tomkowi i Joasi

25.05.2016, godz. 07:50
M jak miłość odc. 1227. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska)
M jak miłość odc. 1227. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Trudna decyzja Agnieszki (Magdalena Walach) z "M jak miłość"! Od narodzin Helenki (Ola Trojanowska) minęło zaledwie kilka miesięcy, a w 1228 odcinku "M jak miłość" Agnieszka już musi rozstać się ze swoją córką. Olszewska decyduje się bowiem wrócić do pracy w prokuraturze. Niestety tuż po powrocie z urlopu macierzyńskiego czeka ją dłuższy służbowy wyjazd na dłużej. Agnieszka jest zmuszona zostawić Helenkę z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) i Joasią (Barbara Kurdej-Szatan).

"M jak miłość" odcinek 1228 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka Olszewska z "M jak miłość" dzięki córce Helence odzyskała sens w życiu. Po rozstaniu z Tomkiem długo bowiem nie mogła dojść do siebie. Jej romans z Robertem (Marek Szkoda) okazał się pomyłką, a miłość do Chodakowskiego nie ma szans na spełnienie. Dopiero Helenka sprawiła, że Agnieszka czuje, że nic jej już do szczęścia nie brakuje.

Patrz: M jak miłość. Helenka w szpitalu. Córka Agnieszki i Tomka będzie chora w M jak miłość po wakacjach 2016?

Dlatego też jak każda matka bardzo przeżywa powrót do pracy z urlopu macierzyńskiego. W 1228 odcinku "M jak miłość" Tomek irytuje się po kolejnym spotkaniu z Agnieszką, która zapowiada, że chce wrócić do prokuratury. Chodakowski uważa, że to za wcześnie.

Była kochanka powinna zostać w domu i opiekować się ich córką, ale Olszewska nie chce tego słuchać. Córka jest dla niej najważniesza, ale mimo to Agnieszka nie zamierza rezygnować z kariery. Musi zarabiać, żeby zapewnić Helence najlepszą przyszłość. 

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia, Tomek i Agnieszka zamieszkają razem w nowym sezonie M jak miłość?

W 1228 odcinku "M jak miłość" okazuje się jednak, że zaraz po powrocie do prokuratury Olszewska musi wyjechać służbowo na dłużej. Pojawia się problem opieki nad Helenką, bo niania Ela (Aleksandra Spyra) jest chora. W związku z tym prosi Tomka, by zaopiekował się ich córką. Choć jest świadoma tego, że Joasia także będzie się zajmować Helenką.

Asia otacza dziecko Agnieszki i Tomka troskliwą opieką. Jest czułą i opiekuńczą nianią. Chwile spędzone z Helenką uświadamiają jej, że nie chce już być matką. Jeszcze nie tak dawno pragnęła urodzić Tomkowi dziecko, ale Helenka i tak wystarczająco zmieniła ich życie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: