SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka jest złą matką! Tomek martwi się o Helenkę

M jak miłość. Agnieszka jest złą matką! Tomek martwi się o Helenkę

28.05.2016, godz. 22:32
M jak miłość odc. 1222. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Helenka (Ola Trojanowska)
M jak miłość odc. 1222. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Helenka (Ola Trojanowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Konflikt byłych kochanków z "M jak miłość" o dziecko! Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) i Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) w 1228 odcinku "M jak miłość" wkraczają na wojenną ścieżkę. Powód? Helenka (Ola Trojanowska) oraz plany Agnieszki, by wrócić do pracy i wyjechać służbowo na Rzeszowa. Tomek nie zgadza się, żeby Agnieszka zostawiła ich córkę i zarzuci jej, że jest złą matką.

"M jak miłość" odcinek 1228 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Od narodzin Helenki z "M jak miłość" minęło już kilka miesięcy. Urlop macierzyński Agnieszki powoli dobiega końca i młoda mama wraca do pracy w prokuraturze. W 1228 odcinku "M jak miłość" właśnie z tego powodu między nią a Tomkiem dochodzi do konfliktu. Bo Chodakowski nie kryje, że nie jest zadowolony. Jego zdaniem Agnieszka powinna zostać jeszcze w domu z Helenką.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka zapomni o Tomku w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami


Na domiar złego pani prokurator niemal od razu musi wyjechać służbowo na drugi koniec Polski. - Lecę do Rzeszowa po południu, a jutro z samego rana wracam, nie będzie mnie tylko w nocy… - wyjaśnia Tomkowi.
Chodakowski protestuje. - Przed chwilą mówiłaś, że nie zamierzasz nigdzie wyjeżdżać!

- Tłumaczę ci, to absolutnie wyjątkowa sytuacja... Sprawa wypadła w ostatniej chwili i sama też byłam zaskoczona, ale… już się zgodziłam i jadę. Nie denerwuj się, wszystko jest pod kontrolą! Niania już parę razy u mnie nocowała, ćwiczyłyśmy to… Tomek, wspólnie podjęliśmy decyzję, że nie wyjeżdżam na stałe z Helenką do Szczecina, że zostajemy w Warszawie. Ale nie oznacza to, że teraz będziesz miał wpływ na moje pozostałe decyzje, także zawodowe...

Patrz: M jak miłość. Helenka w szpitalu. Córka Agnieszki i Tomka będzie chora w M jak miłość po wakacjach?

Olszewska jest gotowa walczyć o swoją niezależność, ale były kochanek nadal na nią naciska. Policjant uznaje, że jako matka powinna zostać w domu i opiekować się córką.
- Uważam, że trochę się pośpieszyłaś z tą decyzją o powrocie do pracy. I boję się, żeby nie odbiło się to na Helence… Jestem pewien, że tak będzie!

Aż w końcu w głosie Agnieszki pojawia się lodowaty ton. Nie zgadza się bowiem ze zdaniem Tomka.
- Uważasz, że nie potrafię o nią zadbać? Zorganizować jej odpowiedniej opieki? Że jestem złą matką? Czy właśnie to chcesz mi powiedzieć?
- Po prostu się martwię... Nic na to nie poradzę!

Agnieszka nie zamierza ustąpić. - To nie fair. Próbujesz mnie wpędzić w poczucie winy! Dopiero niedawno zrozumiałam, dlaczego nam się nie udało. Po prostu nie mogło się udać. Jesteśmy do siebie zbyt podobni. Oboje cholernie uparci. I nie wiem, kto bardziej! - stwierdza Olszewska i stawia na swoim.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: