SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zosia wybaczy Tomkowi, że ma dziecko z Agnieszką

M jak miłość. Zosia wybaczy Tomkowi, że ma dziecko z Agnieszką

09.05.2016, godz. 15:30
M jak miłość odcinek 1222, Zosia (Julia Wróblewska), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1222, Zosia (Julia Wróblewska), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto:

Tomek (Andrzej Młynarczyk) straci Zosię (Julia Wróblewska)? Nastolatka będzie obrażona na ojca po tym, jak pozna prawdę o Helence (Krystian Drescher). Dopiero w 1227 odcinku "M jak miłość" dziewczyna zaakceptuje nową siostrę choć nie będzie to dla niej łatwe. W nowych odcinkach "M jak miłość" Asia (Barbara Kurdej-Szatan) także wróci do domu, ale postawi ostre warunki. Od teraz Agnieszka (Magdalena Walach) i jej córka będą częścią ich wspólnego życia...

"M jak miłość" odcinek 1227 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Tomek powiedział Zosi o tym, że Helenka jest jej siostrą dopiero po tym, jak Joasia zaczęła nalegać. Nastolatka jest wściekła na ojca!

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Tomek będą razem, ale bez seksu

W 1222 odcinku "M jak miłość" Chodakowski przestaje żyć w kłamstwie i mówi dzieciom prawdę o dziecku swoim i Agnieszki. Wojtuś (Feliks Matecki) jest zachwycony, a Zosia odwrotnie.

Nastolatka wybiega z domu i rozpaczliwie oskarża ojca o niewybaczalne kłamstwo po czym wraca do Londynu na kurs językowy. Między nią i ojcem jeszcze długo będzie napięta atmosfera...

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

Dopiero w 1227 odcinku "M jak miłość" Joasia wróci do mieszkanie Tomka i ustali nowe zasady. W tym samym czasie do Warszawy wróci też Zosia, która będzie otwarcie okazywała niechęć w stosunku do Helenki i jej matki. Na szczęście to minie. W 1227 odcinku "M jak miłość" nastolatka pogodzi się z ojcem i zaakceptuje nową siostrę. Tomkowi znów się upiecze!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: