SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zosia w Anglii poznała nowego chłopaka. Już nie wróci do Joasi i Tomka?

M jak miłość. Zosia w Anglii poznała nowego chłopaka. Już nie wróci do Joasi i Tomka?

20.05.2016, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1164. Zosia (Julia Wróblewska)
M jak miłość odcinek 1164. Zosia (Julia Wróblewska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zosia (Julia Wróblewska) z "M jak miłość" nigdy nie wróci do domu? W 1227 odcinku "M jak miłość" nastolatka godzi się z ojcem, ale nie zamierza jeszcze wracać do Warszawy. Tomek (Andrzej Młynarczyk) dowiaduje się, że jego córka zakochała się, a w dodatku dostała propozycję dłuższego pobytu w Anglii. Kim jest nowy chłopak Zosi z "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1227 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Zosia wyjechała na kilkumiesięczy kurs jezyka do Anglii. Dziewczyna dobrze odnajduje się w nowym środowisku i bardzo polubiła życie w Londynie. Coś nam mówi, że nieprędko wróci w rodzinne strony...

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Tomek będą razem, ale bez seksu

Zosia uczy się dzielnie, a przy okazji poznaje nowych ludzi. Jednym z jej nowych kolegów jest przystojniak, który także pasjonuje się tenisem. To właśnie dla niego córka Tomka straciła głowę i zamierza przedłużyć swój pobyt za granicą.

W 1227 odcinku "M jak miłość" Tomek jedzie po Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) i Wojtusia (Felisk Matecki) do Grabiny. W drodze do domu opowiada im o rozmowie telefonicznej z Zosią.

- Zosia wczoraj dzwoniła. Ma opcję przedłużenia pobytu w Anglii jeszcze o miesiąc. I ma dylemat. Z jednej strony za nami tęskni, a z drugiej ma tam niezłą szkołę życia. Chyba się zakochała. To jakiś as tenisa. Wszystko wykrywa, wszystko wie - opowiada dumny Tomek.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia nową córką Barbary. Zastąpiła jej Małgosię

Czy to znaczy, że Zosia nie wróci do Polski? Jeszcze jakiś czas zostanie w Anglii. Jak podaje "Świat seriali" w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami nastolatka zwróci się do Agnieszki (Magdalena Walach) o zdjęcie Helenki (Ola Trojanowska). Jeśli Zosia wróci z kursu, na ekranie zobaczymy ją dopiero jesienią.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: